info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
AMIRA LUXURY RESORT (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

Dovolená - Adelianos kampos

AMIRA LUXURY RESORT (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

Poloha

Amira Luxury Resort přináší do oblasti nový styl luxusního bydlení, který nabízí vynikající služby a příjemnou atmosféru. Tento nový exkluzivní 5* hotel se nachází na soukromém pozemku o rozloze 15 000 metrů na severním pobřeží Kréty, v letovisku Rethymnon (Adelianos Kampos). S nádhernou zlatavou písečnou pláží a úchvatným výhledem na nekonečné hluboké modré Egejské moře v sobě spojuje elegantní přírodní prostředí a je dokonalou volbou, která splní vkus a očekávání cestovatelů, kteří si cení kvality, elegance, soukromí a zážitků z jedinečné dovolené. Nachází se ve vzdálenosti 75 km západně od mezinárodního letiště Heraklion a 74 km od mezinárodního letiště Chania a pouhých 10 minut jízdy od centra krásného historického města Rethymno, místa obdařeného krásou, obklopeného vysokými horami a hlubokou modří Středozemního moře, zdobeného renesančními barvami a obývaného lidmi známými svou pohostinností ctícími své tradice. Staré město Rethymno se nachází pod hradbami jeho nespícího strážce benátské Fortezzy, která byla postavena ve 14. století a uchovává si živou středověkou renesanční atmosféru.

Vybavení hotelu

Resort Amira Luxury nabízí nejmodernější lázeňské centrum (380 m2) s vynikajícím vybavením, které poskytuje luxusní procedury pro relaxaci a omlazení těla i mysli. Naproti těmto lázním a v odděleném prostoru se nachází prostorná posilovna s vybavením Cybex - běžecké pásy, eliptický trenažér, stacionární kolo, volné činky a univerzální vybavení. Ideální místo k prožití absolutního potěšení a relaxace. Velké venkovní sladkovodní bazény s pohodlnými lehátky a slunečníky.

Vybavení pokoje

Resort nabízí spojení elegantního designu a minimalistického půvabu v celkem 172 pokojích: 77 dvoulůžkových pokojů Superior 9 dvoulůžkových pokojů Superior s výhledem na moře a venkovním jacuzzi 16 dvoulůžkových pokojů Superior se sdíleným bazénem 43 junior suite 17 luxusních junior suite se sdíleným bazénem 8 superior suit vlastním bazénem 2 luxusních suite s venkovním jacuzzi

Pláž

Soukromá písečná pláž s pohodlnými lehátky a slunečníky a vodními sporty s výukou, jako je windsurfing, plachtění, šnorchlování, potápění či vodní lyžování.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Adelianos Kampos / AMIRA LUXURY RESORT (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog