info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ALMOND BEACH CLUB & SPA  ****

Dovolená - Barbados

ALMOND BEACH CLUB & SPA ****

Poloha

​Luxusní resort leží na dlouhé pláži 15 km od města Bridgetown.

Vybavení hotelu

​V resortu najdeme kromě překrásné tropické zahrady, 5 bazénů, jacuzzi, 3 restaurace a bary, dětský klub, centrum vodních sportů, lázeňské centrum (k dispozici v blízkém partnerském hotelu), dva tenisové kurty, putting green, squash centrum, fitness centrum, kulečník, obchod se suvenýry a dárky, zdarma připojení k Wi-fi.

Vybavení pokoje

​Hotel disponuje celkem 161 pokoji různých typů. Všechny jsou standardně vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, TV, telefonem, trezorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, SAT-TV, kávovarem a plážovými osuškami. Každý pokoj má buď balkon nebo patio, převážně s výhledem do tropické zahrady.

Stravování

​All inclusive zahrnuje stravování po celý den formou bufetu ve dvou hotelových restauracích a barech. Vodní aktivity: šnorchlování, kajaky, šlapadla. Zábavní programy a aktivity: každý týden plážová party, mixology sessions, ukázky vaření, lekce jógy, lekce tenisu. Exkurze: plavání s želvami, výlety lodí s proskleným dnem, výlet do Limegrove Lifestyle Centra a hlavního města Barbadosu, Bridgetownu. Pozemní aktivity: dva tenisové kurty, Golf driving range a putting green, kulečník, squash, fitness centrum, plážový volejbal, shuffle board, stolní tenis, basketbal, plážový kriket a fotbal.

Sport a zábava

​Pestrá nabídka vodních sportů, neomezený golf zdarma a mnoho dalšího.

Náš názor

​Nádherný komplex plný exotiky, pohody, relaxace a golfu.

Poznámka:

Hotel neakceptuje děti, pouze dospělé osoby.Cena zahrnuje:

- 7 nocí ve vybraném typu pokoje s all inclusive - privátní transfer z/na letiště - neomezené využítí putting green a vodních a pozemních aktivit

Cena nezahrnuje:

- leteckou přepravu Praha- Barbados a zpět - pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu - případný doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Barbados / ALMOND BEACH CLUB & SPA ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog