info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ALMA DO PICO ***

Dovolená - Ostrov pico

ALMA DO PICO ***

Poloha

V Madaleně, uprostřed kouzelného lesa, v tichém a okouzlujícím prostředí, najdete Alma do Pico. V této oáze klidu můžete vnímat pocity, které vyvolává příroda, a najít novou energii. Díky dvěma hektarům borovic, kadidlovníku, cedru a jemným barvám uvnitř ubytování najdete klid. Panorama, které se vám naskytne podél země, jak na nádherný oceán, tak na sopku, přispěje k vaší naprosté relaxaci. Není nic lepšího po dlouhé túře nebo po vzrušujícím plavání s delfíny!

Pokud jste milovníky přírody, naše rezidence Alma do Pico vás uchvátí.

Vybavení pokoje

V naprostém souladu s okolní přírodou zde navrhli a vyrobili 14 designových apartmánů podle nejnovějších architektonických zásad. Rezidence dokončená v roce 2013 zaručuje maximální pohodlí ve všech ročních obdobích a je ideální volbou jak pro jednotlivce, tak pro skupiny až 26 osob.

Stravování

Snídaně

Sport a zábava

Bazén Osobní trenér Hodiny jógy Bar v bazénu Bazén s výhledem Společná lázeň Venkovní bazén (sezónní) Venkovní bazén Masáže (za poplatek) Fitness centrum (za poplatek) Šnorchlování Mimo ubytování (za poplatek) Potápění Mimo ubytování (za poplatek) Pěší turistika Mimo ubytování (za poplatek) Rybaření Mimo ubytování (za poplatek)
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Pico / ALMA DO PICO ***

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog