info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ALDEIA DA FONTE ****

Dovolená - Ostrov pico

ALDEIA DA FONTE ****

Poloha

Hotel Aldeia da Fonte byl postaven s nadšením a je součástí nádherné a ohromující přírody ostrova Pico. Se svými šesti domy z vulkanického kamene, které stojí na útesech směrem k Atlantickému oceánu uprostřed bujných zahrad, je oázou volby na půli cesty mezi Starým a Novým světem. Vychutnejte si azorskou přírodu s šarmem a klidem, relaxujte, ponořte se do moře, objevujte turistické stezky, pozorujte delfíny, velryby a další kytovce, rozjímejte nad krásou pohoří Pico a jeho biodiverzitou , dýchejte čerstvý vzduch v jedné z nejoceňovanějších turistických destinací v přírodě.
Hotel Aldeia da Fonte, pátý nejekologičtější hotel v Portugalsku .

Vybavení hotelu

Dvoupodlažní budova hotelu Aldeia da Fonte je rozdělena do více bloků, které jsou obklopeny pečlivě udržovanými zahradami. Leží na pobřeží atlantického oceánu. V areálu je recepce, restaurace, která nabízí místní speciality a také čínské pokrmy, bar, z kterého je přímo vidět na moře, obchod se suvenýry, fitness centrum.

Vybavení pokoje

V 6 budovách je celkem 32 pokojů. Některé pokoje jsou vybaveny kuchyní. Elegantně zařízené pokoje mají koupelnu/WC, telefon s přímou volbou, LCD TV, rádio, vysoušeč vlasů, minibar, wifi připojení k internetu zdarma.

Stravování

Restaurace O Fonte Cuisine, která se dlouhá léta jmenovala Hocus Pocus, vznikla jako hotelová restaurace otevřená pro místní komunitu. Tímto způsobem si získala místní prestiž a bufet s čínskými pokrmy, který se konal v pátek večer, se stal téměř povinnou součástí její návštěvy. S ohledem na neustálé zlepšování Fonte Cuisine nyní zavádí nové menu nazvané "Nová azorská kuchyně", které navrhli místní šéfkuchaři. Cílem této sázky je investovat do signature kuchyně, která kombinuje nové techniky vaření s tradičními chutěmi/produkty Azorských ostrovů. Kromě hlavní restaurace má Fonte Cuisine k dispozici velkou terasu umístěnou mezi zahradami hotelu, která poskytuje výjimečné chvíle odpočinku.

Sport a zábava

V blízkosti hotelu Aldeia da Fonte je sportovní centrum, které nabízí vnitřní vyhřívaný bazén, squash, tenis, saunu, bowling centrum, obchody a noční klub. Dále můžete využít: rybaření, cyklistiku, pěší tůry, potápění, pozorování velryb a delfínů….

Náš názor

Pro milovníky domácího prostředí a přírodních krás.

 
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Pico / ALDEIA DA FONTE ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog