info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
AC HOTEL MALAGA PALACIO BY MARRIOTT ****

Dovolená - Malaga

AC HOTEL MALAGA PALACIO BY MARRIOTT ****

Poloha

Díky své bezkonkurenční poloze mezi katedrálou v Málaze a Paseo del Parque a nádhernému výhledu na přístav je tento hotel nejvýznamnějším hotelem ve městě. Nachází se v blízkosti Picassova muzea, Alcazaby, hradu Castillo de Gibralfaro, ulice Marqués de Larios a pláže La Malagueta.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny bezpečnostní schránkou zdarma a klimatizací nebo topením podle ročního období. Relaxujte na pohodlných matracích s nadýchanými polštáři a svěžím ložním prádlem. Wifi připojení zdarma je samozřejmostí. Žehlička a žehlicí prkno na vyžádání.

Stravování

Jídelní lístek restaurace AC Hotel Málaga Palacio je založen na regionální kuchyni s nabídkou pokrmů z celého světa. Navštivte Ático, bar a restauraci na terase v 15. patře, kde najdete také úžasný střešní bazén, ideální místo, kde se můžete v parných letních měsících ochladit a zároveň se kochat kouzelným výhledem. S novým městským duchem jste zváni na koktejl do AC Lounge v prvním patře s neformální, sofistikovanou a moderní atmosférou.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Malaga / AC HOTEL MALAGA PALACIO BY MARRIOTT ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog