info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
7PINES RESORT SARDINIA *****

Dovolená - Baja sardinia

7PINES RESORT SARDINIA *****

Poloha

7Pines Resort Sardinia se nachází v klidné zátoce na severním pobřeží Sardinie. Jeho poloha s výhledem na nádhernou chráněnou mořskou oblast ostrovů Maddalena zajišťuje intimitu a také jedny z nejkrásnějších výhledů na západ slunce ve Středozemním moři. Okouzlující pobřeží Costa Smeralda a proslulé pobřežní město Porto Cervo jsou vzdáleny 10 minut jízdy autem od 7Pines Resort Sardinia a letiště Olbia pouhých 35 km.

Vybavení pokoje

Na 15 hektarech zahrad se rozkládá 48 pokojů, 8 junior suite a 20 apartmánů. Různé kategorie pokojů a apartmánů jsou rozmístěny na třech různých místech resortu. Abyste se v pokojích a apartmánech cítili jako doma od prvního okamžiku, jsou vybaveny promyšlenými doplňky. Jedním z nich je House Bar, který je skvěle zásoben prvotřídními nápoji a vším potřebným k přípravě vašeho oblíbeného nápoje, stejně jako přístrojem na přípravu čaje a kávy, které si můžete vychutnat v klidu na vlastní terase.

Stravování

Restaurace Capogiro - hlavní restaurace s panoramatickými okny a přilehlou terasou nabízí příjemné a elegantní prostředí v souladu s okolní přírodou. Výzdoba vyjadřuje složitost a půvab sardinského tkalcovství se zajímavým moderním nádechem, ale oči jsou nevyhnutelně přitahovány k moři, které poskytuje neustále se měnící výhled. Cone Club - nachází se na pobřeží na kouzelném místě, kde mořský vánek a neformální atmosféra dodávají lákavé chutě chutnému jídlu a pití. Výhled na záliv a proslulé ostrovy Maddalena vytváří kulisu tohoto uvolněného a příjemného plážového klubu, v němž se snoubí zábava a sofistikovanost s neodolatelnou středomořskou kuchyní. Spazio - Na pohodový a osvěžující oběd si můžete zajít do restaurace u bazénu. Jídelní lístek byl speciálně sestaven tak, aby odpovídal neformální slunečné atmosféře: lehká jídla inspirovaná středomořím, barevné a zdravé moderní výtvory a oblíbené hamburgery a pizzy spolu s chlazeným long drinkem nebo třeba lehkým vínem. Capogiro Bar - Aperitiv před večeří, koktejl po ní, nealkoholický long drink na letní večer nebo třeba sklenička na dobrou noc - bar Capogiro je skvělým místem pro všechny tyto příležitosti a mnoho dalších. Díky nekonečně fascinujícímu výhledu na záliv je dokonalou kulisou pro objevování exotických kreací, které vykouzlil skvělý zdejší mixolog. Spazio bar - tento bar byl stvořen pro dny, jako jsou tyto: pohodové, pomalé a prosluněné. Je to doslova nejpohodovější z barů, který se nachází hned vedle hlavního bazénu. Osvěžující nápoje se podávají, kdekoli si hosté přejí - u stolu, u pultu, přímo na lehátku nebo dokonce u bazénu, zatímco je hladí voda. Beach bar - Tahle malá plážová chatka umí kouzlit. Když sluneční paprsky vyvolají žízeň, kterou je třeba uhasit, plážový bar je připraven nabídnout osvěžující nápoj. K dispozici je skromný, ale velmi vítaný výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Home Delivery - hotelová služba Home Delivery je víc než jen pokojová služba a nabízí široký výběr klasických i originálních pokrmů, které jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, s rychlým a snadným objednáním prostřednictvím hotelové speciální mobilní aplikace. Od klubového sendviče nebo těstovin až po typické středomořské jídlo - každé z nich je pečlivě připraveno z těch nejlepších čerstvých a místních surovin. Objednat si můžete samozřejmě také nápoje.

Sport a zábava

Holistický přístup lázní Pure Seven k fyzickému a duševnímu zdraví je inspirován povznášející krajinou a kulturou Sardinie. Hosté a návštěvníci zde zažijí lázeňské procedury, kosmetické služby a jemně kontemplativní sezení zaměřená na pozornost, která zahrnují pokročilé a starobylé postupy. V tomto čistém a klidném prostředí je náš vztah k přírodě oslavován používáním organických, veganských a bezparabenových ingrediencí. (lázně se otevírají v létě 2023)Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Baja Sardinia / 7PINES RESORT SARDINIA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog