info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
XX DIVI ARUBA ALL INCLUSIVE RESORT ****

Dovolená - Aruba

XX DIVI ARUBA ALL INCLUSIVE RESORT ****

Poloha

Resort Divi Aruba se nachází v jižním Karibském moři, jižně od hurikánového pásu a přímo u dlouhé nádherné bílé písečné pláže.

Vybavení hotelu

S jeden a půl kilometrem pláže se budete cítit jako ve vaší vlastní soukromé oáze. Díky prostornému lobby, venkovnímu posezením v místních restauracích a pokojích rozložených mezi nízkopodlažními budovami je resort navržen tak, aby vám poskytl prostor, který potřebujete, abyste se skutečně uvolnili a mohli si v klidu odpočinout.

Stravování

Stravování v resortu vás zve na skutečný kulinářský zážitek s 10 all inclusive stravovacími možnostmi a 8 all inclusive bary a salonky. Stravování pod širým nebem a prostorné restaurace s živou kuchyní vás přivítají ve světě chutí z pohodlí a bezpečí tohoto resortu. Od klasických italských jídel až po asijské fúze a argentinské hovězí maso - tyto resorty nabízejí celou řadu lahodných možností stravování. Navíc jako hosté Divi Aruba All Inclusive budete mít plný přístup do všech restaurací, kaváren a barů, které se nacházejí hned ve vedlejším sesterském resortu Tamarijn Aruba All Inclusive. Pohodlně se usaďte a užívejte si v jednom z osmi barů, většinou s výhledem na oceán. Zdejší koktejloví specialisté nabízejí široký výběr alkoholických nápojů, vín a piv. Pelican Bar u bazénu nabízí z terasy oslnivý výhled na oceán. Plážový bar Sandpiper nabízí po celý den lehké občerstvení spolu s vašimi oblíbenými koktejly. V rámci all inclusive je zahrnuto: * všechna jídla a občerstvení po celý den dle vašeho výběru v 10 restauracích * neomezená nabídka nápojů v 8 barech * nápojový servis u hlavního bazénu

Sport a zábava

V rámci all inclusive je zahrnuto: * využití 4 sladkovodních bazénů * vybrané druhy vodních sportů včetně šnorchlování, windsurfingu, katamaránů, plováků * elektrická horská kola včetně skupinových a soukromých výletů na ikonická místa včetně Boca Catalina a Light House jako součást vašeho balíčku all inclusive * osvětlené tenisové kurty (v hotelu Tamarijn Aruba) * přímořské fitness a sportovní centrum s 30 'skalní lezeckou stěnou na pláži * dětský klub Sea Turtles pro děti 4-12 letCena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aruba / XX DIVI ARUBA ALL INCLUSIVE RESORT ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog