info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VILLA D´ESTE LAGO DI COMO *****

Dovolená - Lago di como

VILLA D´ESTE LAGO DI COMO *****

Vybavení hotelu

Villa d´Este je považována za jedno z nejkrásnějších architektonických děl šestnáctého století. Navrhl ji Pellegrino Pellegrini zvaný „Il Tibaldi“, slavný architekt té doby, je obklopena soukromým parkem se stoletými rostlinami, kde můžete obdivovat Nympheum od Pellegrino Pellegrini, Herkulesovu fontánu a sochu Telemachus. Ve sálech můžete obdivovat fascinující umělecká díla, včetně některých z francouzské školy, dalších z Canova školy a dekorací Andrea Appiani. Centrum krásy Villy d´Este se nachází v prvním patře budovy Cardinal a je spojeno se sportovním klubem podzemní chodbou. Je to rafinované a relaxační místo: zelený mramor, různé dekorace, tlumené osvětlení, bublající voda ze stěnového vodopádu, která evokuje orientální atmosféru. Ideální pro ty, kteří chtějí znovuobjevit psycho-fyzickou rovnováhu a pro ty, kteří hledají relaxační prostředí. Zdejší odborní fyzioterapeuti a kosmetičky Vás také čekají na řadu individualizovaných procedur, které jsou dále vylepšeny pomocí sofistikovaných technologií.

Vybavení pokoje

Villa d´Este nabízí celkem 152 pokojů a z toho je 125 pokojů v budově Cardinal a 27 pokojů v Queens pavilonu. Každý z nich má svůj vlastní osobitý styl a barvu, vždy ve jménu komfortu, je elegantně vybaven starožitným nábytkem, obrazy a plátny, hedvábím, vzácným sametem a luxusními mramorovými koupelnami. Z vašeho pokoje můžete obdivovat nádherný výhled na jezero Como a na zahrady obklopující hotel. Některé pokoje mají balkon s výhledem al fresco.

Stravování

Veranda je formální hotelová restaurace, která se nachází v budově Cardinal. Nabízí nádherný výhled do zahrady a jezero a velká okna zdůrazňují dojem, že jste ponořeni do parku. Grill se nachází se v blízkosti královského pavilonu a nabízí neformální, přesto elegantní prostředí. Jídelní lístek nabízí zajímavou škálu typických místních jídel a středomořskou kuchyni. V létě můžete stolovat na zahradě pod stínem stoletých stromů s výhledem na jezero. The Platano restaurace nabízí jednoduchou a rafinovanou kuchyni v neformální atmosféře. Je možné stolovat uvnitř nebo na nádherné terase s výhledem na jezero a zahrady. Je malým klenotem hotelu a proto doporučujeme rezervovat si místa předem.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Lago di Como / VILLA D´ESTE LAGO DI COMO *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog