info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

Benahvís

Villa Padierna - Tramores Golf

Popis hřiště

Golfový resort Villa Padierna najdete uvelebený uprostřed majestátních kopců pobřeží Costa del Sol s úchvatným výhledem na Středozemní moře, v kraji prosyceném historií a obdařeném věčným slunečním svitem. Přijměte bezmeznou radost ze života Andalusie a vychutnejte si ji tady a teď ve všech jejích odstínech na místě, které jakoby nebylo z našeho světa :-)

 

Resort se nachází v přírodním prostředí nesrovnatelné krásy u Středozemního moře. Jedná se o špičkový hotel Golf Resort, kde se trénink golfu stává jedinečným zážitkem, ve vytříbené atmosféře, s nejmodernějším vybavením a personalizovanými službami.

 

Komplex má tři hřiště: Flamingos Golf, Alferini Golf a Tramores Golf a také Tramores Golf Academy Michaela Campbella, jedinou školu v Evropě specializovanou na krátkou hru.

 

Tramores Golf

Třetí 18jamkové golfové hřiště Villa Padierna je hřištěm výkonnostním, takže zabere méně času, ale přesto poskytuje spoustu zábavy a potěšení a velí k přesnosti. Tramores Golf je velmi atraktivní možností, jak zdokonalit svou krátkou hru, a stejně tak je vhodný pro juniory, začátečníky a časově vytížené golfisty. 

 

Hřiště Tramores Golf Club se nachází v nádherné krajině mezi 2 údolími s působivým výhledem na Středozemní moře. Jedná se o třetí hřiště Golfového resortu Villa Padierna a v jeho zázemí se nachází Golfová akademie Villa Padierna "Michael Campbell". Protože toto je cesta, kterou škola nabízí svým studentům jako místo zasvěcení. Tramores je hřiště, které vyžaduje přesnost a hraje se rychle. Technická a velmi zábavná, uspokojí golfisty všech úrovní. Toto je skvělá příležitost, jak zlepšit svou krátkou hru. 

 

Nekonečné přírodní krásy a vesnice s nepřekonatelným šarmem. Vášnivá historie a odkaz tradic. Místní pokrmy a pochoutky, na které se umírá. A spousta golfu. To je Golfový resort Villa Padierna.

Terén a styl hřiště

Kopcovité

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18
Délka3 468 m
Par63
HandicapBez omezení
ArchitektGarcia Garrido
Rok vzniku2009

Hotely v okolí
Hřiště v okolí
Los Arqueros Golf & Country Club
Los Arqueros Golf & Country Club
Benahvís
Villa Padierna - Flamingos Golf
Villa Padierna - Flamingos Golf
Benahvís
Club de Campo La Zagaleta
Club de Campo La Zagaleta
Benahvís
Villa Padierna - Alferini Golf
Villa Padierna - Alferini Golf
Benahvís
Villa Padierna - Tramores Golf
Villa Padierna - Tramores Golf
Benahvís
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog