info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
THE RITZ-CARLTON BUDAPEST *****

Dovolená - Maďarsko

THE RITZ-CARLTON BUDAPEST *****

Poloha

Hotel The Ritz Carlton se nachází kousek od baziliky svatého Štěpána, náměstí Erzsébet a Dunaje, v centru jednoho z nejkrásnějších evropských měst. Hotel sídlí v budově z 20. století a představuje moderní luxus s nádechem tradice.

Vybavení hotelu

Mezi pětihvězdičková zařízení patří také brazilský gril Ipanema s kreativní latinskoamerickou kuchyní, ubytování v rezidenčním stylu a lázně, které čerpají z evropských odborných znalostí. Střešní zahrada poskytuje bylinky k latinskoamerickým pokrmům v restauraci Ipanema Brazilian Grill, restaurace nabízí nejkvalitnější brazilské churrasco a autentické, přesto originální latinskoamerické jídlo ve stylové a vytříbené atmosféře.

Vybavení pokoje

Ubytujte se do luxusních apartmánů a pokojů, kde jsou elegantní linie a vysoké stropy vyváženy rozsáhlými okny s výhledem na Elizabeth Park a městské památky. Prostorná dispozice a výrazné akcenty vylepšují architekturu dědictví, zatímco vybraná apartmá a pokoje mají přístup do Club Lounge.

Stravování

Moderní Budapešť se odráží v nabídce DSK Wine & Grillu, kde si hosté mohou vychutnat maďarskou kuchyni a místní vína. Pozorujte centrum města od stolku na terase nebo navštivte Kupola Bar, kde si můžete dát něco k pití a lehké občerstvení. Kupola Lounge nabízí odpolední čaj pod nádhernou kupolí.

Sport a zábava

Budapešť, známá svými termálními lázněmi, se již dlouho těší pověsti povzbuzujícího wellness. Lázně Ritz-Carlton čerpají z těchto tradic a navrstvují je moderním zařízením, odborným ošetřením a luxusními produkty ESPA pro regeneraci. Vyberte si z kosmetiky, masáží, manikúry a pedikúry. Nebo se rozhodněte pro některou z pohlcujících terapií v lázních, jako je The Royal Palace Ritual, která zahrnuje exfoliaci celého těla a masáž lávovými kameny aromatickými oleji v termální soupravě. K dispozici je také vybraná nabídka léčby pro muže. Hosté mohou své zážitky optimalizovat návštěvou 24hodinového fitness centra, sauny, parní lázně, napouštěcí vany a přirozeně osvětleného krytého bazénu.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Budapešť - Praha v nejnižší knihovací třídě
* privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
* zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, je-li v době objednávky kalkulovaná cena již vyprodána
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Maďarsko / THE RITZ-CARLTON BUDAPEST *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog