info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
THE GRITTI PALACE *****

Dovolená - Benátky

THE GRITTI PALACE *****

Poloha

Budova tohoto nádherného hotelu pochází z 15. století. Jeho rekonstrukce znovu proběhla naposledy v únoru 2013 a stále zůstává ideálním místem pro ty, kteří hledají výjimečné služby v kombinaci s uvolněnou atmosférou. Jeho poloha je vynikající, má krásný výhled na Canal Grande a je pouhých 10 minut chůze od náměstí sv. Marka. Grittiho pohodlné salonky jsou vyzdobeny v benátském stylu a všechny byly krásně restaurovány, stejně jako „Club de Doge“ a atmosférická „Bar De Longhi“ s terasami a výhledy na Grand Canal.

Vybavení pokoje

Skutečně autentický zážitek vás čeká v The Gritti Palace v Benátkách. Vzácný starožitný nábytek, vzácné látky a svítidla Murano jsou umístěny na zdech, které oživují vzpomínky a anekdoty z více než pěti století historie. Doplněno luxusním komfortem a osobními službami, rafinované vybavení 82 pokojů a apartmá zahrnuje nejnovější moderní technologie, filmy na pokoji a vysokorychlostní přístup k internetu. Každý pokoj a apartmá je jedinečné, od Grand Canal Suites, které se pyšní dramatickým výhledem na Grand Canal, až po dvoulůžkové pokoje v benátském stylu zdobené ručně malovaným dřevem, až po romantickou benátskou atmosféru Deluxe Suit s výhledem na Santa Maria del Giglio.

Stravování

Benátky jsou známé nejen svým výtvarným uměním, scénickými výhledy a okouzlujícím způsobem života, ale také svou kuchyní. Restaurace Club del Doge a Bar Longhi nabízejí kulinářské speciality a okouzlující výhled na kanál a město. Místní a čerstvé suroviny a benátská tradice jsou rozpracovány ve slavných receptech šéfkuchaře Daniele Turca, ať už v elegantním prostředí, nebo venku, pokud to počasí dovolí (od dubna do října), na zdejší úžasné terase.

Sport a zábava

Dopřejte svému tělu i mysli dokonalý smyslový zážitek kondice a relaxace. Obklopeni neocenitelnými benátskými uměleckými díly a atmosférou se po pobytu ve zdejším lázeňském a fitness centru budete cítit jako nový člověk. Nechte se přemístit do klidu The Gritti SPA, jehož elegantní intimní prostředí zahrnuje tři léčebné apartmá. Zůstaňte fit a vraťte se do formy pomocí fitness centra, otevřeného 24 hodin.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků
* transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště
* zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
* turistickou taxu (5,- Eur/os./den)- platí pro osoby starší 10let, platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Benátky / THE GRITTI PALACE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog