info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
TERRA NOSTRA GARDEN ****

Dovolená - Ostrov sao miguel

TERRA NOSTRA GARDEN ****

Poloha

Hotel Terra Nostra Garden se nachází v mystickém údolí Furnas (cca 50 km od letiště), přímo v srdci zdejšího Botanického parku. Krásné přírodní scenérie, které z hotelu uvidíte, berou návštěvníkům dech. Hotel Terra Nostra Garden ve Furnasu ukazuje to nejlepší z azorské pohostinnosti již od roku 1935 a od té doby se stal ikonou Azorských ostrovů. Hotel je známý také díky termálnímu bazénu Garden, který je exlibris Azorských ostrovů.

Vybavení hotelu

S úžasnou krajinou koresponduje i interiér hotelu Terra Nostra Garden: vkusně volená dekorace kombinující přírodní prvky se stylem Art Deco. V hotelu je klientům k dispozici restaurace a bar, vnitřní vyhřívaný bazén, tenisový kurt, hrací místnost, koutek pro čtenáře, business centrum, obchod se suvenýry a parkoviště (pro hotelové hosty zdarma). Za poplatek je pak možné využít servis hlídání dětí či službu prádelny. Pro skupinová setkání je v hotelu několik sálů, největší o rozloze 369m².

Vybavení pokoje

V butikovém hotelu Terra Nostra Garden Hotel, který byl navržen pro klidnou dovolenou, jsou pokoje přirozeně velmi pohodlné a relaxační s úchvatným výhledem do zahrady. Hotel jich nabízí celkem 84 (z toho 4 apartmá) s elegantním interiérem inspirovaným stylem Art Deco.

Stravování

Ať už chcete ochutnat vydatný guláš Furnas Cozido nebo se občerstvit jedinečnými pochoutkami z místních surovin, restaurace TN a bar a terasa The Gardener nabízejí to nejlepší z azorské kuchyně ve špičkové kvalitě.

Sport a zábava

Během celého roku mohou hosté hotelu Terra Nostra Garden zdarma využívat nádherný Botanický park k procházkám a relaxaci. Pobyt zde Vám jistě zpříjemní vnitřní vyhřívaný bazén, tenisový kurt, hrací místnost, koutek pro čtenáře a business centrum.

 
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Sao Miguel / TERRA NOSTRA GARDEN ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog