info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SPA RESORT LEDNICE ****

Dovolená - Česká republika

SPA RESORT LEDNICE ****

Poloha

Spa Resort Lázně Lednice **** se nachází ve městě Lednice v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Tento areál je rájem historických památek, překrásné přírody a jiných turistických zajímavostí Valticka a Lednice. Ubytování v hotelu tak nabízí v blízkost mnoha památek UNESCO a čekají Vás i další zajímavá místa na území jižní Moravy.

Vybavení hotelu

Hotel se skládá ze tří samostatných, vzájemně propojených budov a nově postaveného wellness centra s bazénem. Dvě ubytovací budovy hotelu jsou orientovány do vnitřního atria se zahradní úpravou. Třetí je vstupní budovou s recepcí, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností, balneoprovozem a vyhlídkovou terasou. Díky umístění hotelu přímo u lázeňské kolonády, máte lednicko valtický areál a Lednický zámek s největším zámeckým parkem v Evropě jako na dlani.

Léčebný dům byl projektován Ing. Arch. Martinem Ondrouchem, PhD. Design hotelu navrhl designér David Maliňák. Projekt zahrady je realizován dle návrhu zahradního architekta Ing. Jaroslava Kostrhúna.

Spa Resort Lednice **** je nekuřácký hotel, který svým hostům nabízí komfortní ubytování v Lednici v 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním knížecím apartmánu, jenž uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Lázeňský hotel je dále vybaven komplexním balneoprovozem, kde si můžete vybrat ze široké nabídky léčebných a relaxačních procedur, wellness centrem, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností a prostorem pro školení. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu a bezdrátové připojení k internetu v celém komplexu hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou moderně a komfortně zařízeny designovým nábytkem a poskytují tak lázeňským hostům při ubytování v Lednici nejvyšší pohodlí. Pro pohodlný, zdravý a ničím nerušený spánek jsou pro Vás na lůžkách přichystány zdravotní matrace a antialergické lůžkoviny. Bezdrátový internet po celém hotelu je samozřejmostí.

NOVINKA - OD 19.4.2019 pro Váš větší komfort jsou všechny pokoje klimatizované s individuálním nastavením!

3x jednolůžkový pokoj
40x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (2 pokoje bezbariérové)
3x apartmán - oddělená ložnice a pokoj
1x Knížecí apartmán - unikátní prostorný apartmán s prosklenou koupelnou a krbem

Check-in: 14:00 / Check-out: 11:00
Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Stravování

Ochutnejte speciality šéfkuchaře i Vy! Skladba pokrmů a jejich celková kompozice vychází z moderní světové a české kuchyně s důrazem na zdraví a současně příjemný chuťový zážitek. Používáme výhradně lokální čerstvé suroviny tak, abychom pro Vás připravili opravdové gurmánské zážitky.

Součástí proměny hotelu byla i změna jídelního lístku hotelové restaurace v Lednici. Poznejte naše nové speciality v krásném prostředí v blízkosti zámeckého parku Lednice.

Vyhledávanou novinkou je nově otevřená venkovní zahrádka s výhledem na lázeňskou kolonádu s fontánou.

Zahrádka je otevřená denně nejen pro hotelové hosty, ale i pro příchozí či cyklisty.

Sport a zábava

Lázně Lednice - lázeňská péče
Obec Lednice získala lázeňský statut teprve v roce 2009, jedná se tak o nejmladší lázně v České republice. Základem léčebných zdrojů lednických lázní je jodová mořská voda, která je svým obsahem jódu jednou z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě.Léčebné procedury

V našem hotelu Vám nabízíme velké množství léčebných lázeňských procedur. Vybírat můžete z masáží, elektroléčby, fyzioterapie, zábalů či léčivých koupelí. Po zahájení léčebného pobytu Vám na základě vstupní prohlídky lékař navrhne vhodnou a účinnou kombinaci jednotlivých léčebných procedur, díky čemuž docílíme výrazně pozitivních léčebných výsledků.

Aktivity v Lednici a okolí
Krásy okolí můžete obdivovat při procházkách, vyjížďkách na kole či koloběžce, na koni nebo v kočáře. Poznáte tak nedotknuté přírodní bohatství Chráněné krajinné oblasti Pálava či nádherně upravený Lednický zámecký park. Milovníky cykloturistiky zajisté potěší množství propracovaných cyklostezek, po kterých je možné projet všechna zajímavá místa celého regionu. V okolí je také spousta možností koupání jak v přírodě, tak v bazénu nebo aquaparku. Přímo u hotelu můžete využít privátní certifikované hřiště na Adventure golf nebo dvě hřiště na beach volejbal, a den můžete zakončit v hotelovém wellness centru s unikátním krytým bazénem.

Lednicko-valtický areál
Lednicko-valtický areál je jedním z nejkrásnějších míst jižní Moravy. Největšího rozmachu dosáhl za vlády šlechtického rodu Lichtenštejnů, kteří zde vybudovali pohádkové zámky, romantické zříceniny či různé rozhledny a zámečky. Návštěvníci zde najdou i plno dalších kulturních a přírodních památek i mnoho možností k trávení volného času. Největšího ocenění se areál dočkal v roce 1996, kdy byl zapsán na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
Lednicko-valtický areál je proslulý také svým kvalitním vínem. Za hlavní město vína je považováno město Valtice. V regionu je však také nespočet vinných sklípků, několik vinařských expozic, vinařských stezek a pořádá se zde mnoho dalších atrakcí spojených s vínem, jako jsou košty a degustace.

Doporučené aktivity
Výlety na kole
Půjčovna koloběžek a nordic walking holí
Vinařská turistika a výlety
Památky a zajímavosti v okolí
Koupání a relaxace
Adventure golf a Beach volejbal přímo u hoteluCena zahrnuje:

3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji kategorie Komfort 1x polopenze (snídaně: teplý a studený bufet, večeře: výběr ze 3 jídel) 3x snídaně 1x jodová mořská koupel neomezený vstup do bazénu s jodovou mořskou vodou vstup do privátní infrasauny s ochlazovnou check-in: 12:00, check-out: 13:00 župan a pantofle na pokoji parkování sleva při včasné rezervaci dalších procedur 15% BONUS: při nástupu v týdnu (NE, PO, ÚT, ST, ČT) kredit 300 Kč/osoba na čerpání služeb v hotelu (restaurace, balneo provoz)

Cena nezahrnuje:

případnou pobytovou taxu splatnou na místě


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Česká Republika / SPA RESORT LEDNICE ****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog