info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SOFITEL BORA BORA PRIVATE ISLAND *****

Dovolená - Bora bora

SOFITEL BORA BORA PRIVATE ISLAND *****

Poloha

Sofitel Bora Bora Private Island je menší boutique hotel, který se nachází na malém ostrůvku v tyrkysové laguně Bora Bora hned vedle krásných korálových útesů a nabízí překrásný panoramatický výhled na centrální ostrov Bora Bora s ikonickou skálou.

Vybavení hotelu

Hotel Sofitel Bora Bora Private Island je postaven v autentickém polynéském stylu a nabízí příjemnou uvolněnou atmosféru, která sem do tyrkysových vod zkrátka patří. Pro hotelové hosty je zde zdarma lodní shuttle, který Vás za 2 minuty plavby člunem dopraví na hlavní ostrov Bora Bora s dalšími možnostmi zábavy a dobrodružství. Můžete si také zajet lodí na večeři do vyhlášené restaurace Bloody Mary´s, kam musí zkrátka každý!

Vybavení pokoje

Ubytování si můžete vybrat buďto na souši v zahradních bungalovech, ktré jsou umístěné ve svahu skálya jsou obklopené džunglí nebo ve vodních bungalovech nad tyrkysovou lagunou. Všechny bungalovy mají terasu s lehátky a fantastickým výhledem buďto na lagunu, na pláž či do tropických zahrad.Wi-Fi V Každím bungalovu je denně doplňovaný bezplatný minibar s výběrem piv, nealkoholických nápojů a vody.

Stravování

V restauraci Manu Tuki s panoramatickým výhledem na lagunu si pochutnáte na výborných pokrmech z čerstvých surovin.

Sport a zábava

Hned vedle ostrova, na kteréms e nachízí hotel, můžete objevovat nádherný korálový útes s tisíci tropických ryb. Můžete se zde věnovat také józe nebo si dopřávat masáže.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bora Bora / SOFITEL BORA BORA PRIVATE ISLAND *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog