info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SIYAM WORLD *****

Dovolená - Asie » maledivy » noonu atol

SIYAM WORLD *****

Poloha

Resort Siyam World se nachází na ostrově Dhigurah, který se rozprostírá přes 1,5 km korálového útesu na atolu Noonu. Obklopuje ho nedotčená bílá pláž lemovaná palmami a hustou tropickou vegetací.

Stravování

Siyam World nabízí fantastické možnosti stravování po celém ostrově s pestrou kuchyní, včetně vegetariánských, raw, veganských, italských, indických a grilovaných specialit. K dispozici jsou také 4 bary s neomezenou konzumací nápojů a hlavní bar otevřený 24 hodin denně nabízí lehké občerstvení formou bufetu. Zapomeňte na monotónní stolování – hosté v Siyam World mají na výběr ze 4 barů a 4 restaurací a mohou neomezeně těžit z nepřekonatelné nabídky balíčku WOW! All-inclusive.

Sport a zábava

Resort nabízí pestré ubytování a denní aktivity. Wellness centrum zahrnuje manikúru/pedikúru, salon a lázeňský butik. Bohaté, exotické a velké korálové útesy nabízejí možnosti šnorchlování nebo se můžete vydat na nejlepší místa pro potápění v regionu nebo vyzkoušet vodní sporty, včetně řady nemotorizovaných aktivit zdarma. Veyo Spa je inspirováno bujnou tropickou vegetací obklopující lázně. Vine označuje symboliku spojení a věčnosti a překládá se jako „réva“ v Dhivehi. Veyo je svatyně inspirovaná přírodním a klidným okolím. Lázně jsou zasazeny do areálu bujného tropického ostrova a jsou doplněny prostornými léčebnými vilami, relaxačními zónami, vodními zařízeními a samoobslužným zdravým barem Himeyn Bageecha. Intuitivní mix kurátorských terapií, wellness sezení a nejmodernějších zařízení věnovaných blahu zdejších hostů. Ve Veyo Spa je cílem, aby se hosté cítili vyslyšeni, vyživováni a uzdraveni. Místní Hakeemové jsou zde, aby vám vytvořili úžasné zážitky, které přinesou výsledky ve zlepšením zdraví a pohody jejich hostů. O děti bude dobře postaráno s řadou rodinných programů zaměřených na zábavné učení a všímavost, v dětském klubu „Little Explorers“ pro děti ve věku od tří do jedenácti let.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve vodní vile s bazénem
* WOW! all inclusive
* TMA VIP salonek při příletu na letišti


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Asie » Maledivy » Noonu atol / SIYAM WORLD *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog