info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SHERATON PARCO DE´MEDICI ROME ****

Dovolená - Řím

SHERATON PARCO DE´MEDICI ROME ****

Poloha

​Fantastický resort Sheraton Golf Parco de 'Medici se nachází jen 8 km od centra Říma a všech jeho zajímavostí. Komplexní golfová, volnočasová a obchodní destinace nabízí dobré 4 * ubytování.Tento příjemný eko-hotel postavený ve stylu venkovského sídla, je obklopen pozemkem o rozloze 80ha a 27 jamkovým golfovým hřištěm. Jak se očekává od světově proslulé značky Sheraton, kvalita a pohodlí v Golf Parco de 'Medici je vynikající a v kombinaci s vynikající blízkostí centra Říma pomáhá vysvětlit, proč je to jedna z nejoblíbenějších destinací pro golfovou dovolenou Itálie.
Středisko má nádherný venkovní bazén, dobře vybavenou posilovnu a saunu, stejně jako tenisový kurt. Hotel leží v komerční oblasti nedaleko centra Říma a díky tomu je dobře dostupný z letiště a všech hlavních dálnic, které kolem procházejí. Sheraton Golf Parco De' Medici Hotel & Resort je ideálním místem jak pro obchodníky, tak i pro ty, kteří si přijeli odpočinot a zahrát golf. Hotel totiž disponuje vlastním 27 jamkovým hřištěm. Kromě toho je také obklopen zahradami o rozloze 800 000 m2.

Vybavení hotelu

​Hoteloví hosté mohou využít nabídky 4 restaurací, 4 barů, dále se v hotelu nachází 24hodinová recepce, 3 venkovní bazény, wifi připojení v lobby zdarma, několik konferenčních místností, plně vybavené fitness centrum, internetový koutek.

Vybavení pokoje

​Hotel disponuje celkem 800 pokoji několika typů. Všechny jsou standardně vybavené koupelnou s WC, klimatizací, 32" LED TV, minibarem, trezorem, wifi připojením k internetu zdarma, telefonem s přímou volbou.

Stravování

​Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Sport a zábava

​Pro sport a odpočinek je k dispozici 27 jamkové mistrovské golfové hřiště, fitness a venkovní bazény.

Poznámka:

Zajímavá místa v okolí:
Ippodromo di Tor di Valle Harness Raceway (2.1 km)
Miwa Spa Centro Benessere Hammam (4.4 km)
PalaLottomatica (4.9 km)Cena zahrnuje:

5 nocí ve dvoulůžkovém De Luxe pokoji se snídaní 1 uvítací večeře na osobu (výběr uzenin a sýrů, 1 těstoviny kuchaře, 1 sklenka domácího vína, minerální voda a káva v ceně) 3 green fee v golfovém klubu Parco dei Medici 1 green fee 18 jamek v Acquasanta Golf & Country Club (ve všední dny) Klubová úschovna a šatna Neomezené využití tréninkových zařízení Pomoc na plný úvazek během vašeho pobytu

Cena nezahrnuje:

Letištní přepravu, taxy a poplatky Léčebné pojištění Přepravu golfových báglů a jejich pojištění


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Řím / SHERATON PARCO DE´MEDICI ROME ****

Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog