info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SHANGRI-LA PARIS *****

Dovolená - Paříž

SHANGRI-LA PARIS *****

Poloha

Hotel Shangri-La Hotel Paris se nachází v bývalém sídle prince Rolanda Bonaparta, s výhledem na Eiffelovu věž a řeku Seinu, v centru 16. obvodu a mísí evropskou velkolepost s tradiční asijskou pohostinností a je držitelem vyznamenání Palais distinction and Monument Historique status.

Vybavení pokoje

Hotel Shangri-La má svěží, elegantní pokoje a apartmá s romantickým výhledem na Eiffelovu věž. Všechny pokoje a apartmá mají vytříbenou výzdobu a součástí některých je terasa. K dispozici je zařízení na přípravu čaje a kávy a TV s plochou obrazovkou s filmovými programy in-house.

Stravování

V hotelu Shangri-La Paris se snoubí rozmanitost a kvalita, které uspokojí i ty nejvybranější chuťové buňky. Hosté si mohou vybrat relaxační zážitek pod působivou skleněnou kopulí restaurace La Bauhinia nebo autentickou kulinářskou cestu v Shang Palace, jediné čínské restauraci ve Francii oceněné michelinskou hvězdou - na všechny tyto zážitky dohlíží šéfkuchař Christophe Moret. Během dne jsou salonky se svými pohodlnými pohovkami ideální pro obchodní schůzky nebo osobní setkání. Večer je bar Botaniste ideálním místem k odpočinku u řady sofistikovaných koktejlů a lihovin.

Sport a zábava

Unikněte stresu městského života ve Spa Chi, které se nacházejí v bývalých stájích soukromé rezidence prince Rolanda Bonaparta a rozprostírají se kolem obrovského bazénu zalitého přírodním světlem. Zde objevíte holistický a osobní přístup k pohodě, prostřednictvím řady profesionálních procedur zaměřených na obnovení rovnováhy těla a mysli. Chi, The Spa hrdě používá řadu 100% čistých a ekologických produktů, jejichž složení vytvořila společnost Alaena, průkopník francouzské kosmetiky, certifikovaný standardem Ecocert Cosmos. Pro ty, kteří chtějí zůstat aktivní, nabízí zdejší nejmodernější Health Club s výhledem na bazén, širokou škálu vybavení pro aktivní odpočinek, včetně cyklistických strojů a běžeckých pásů, eliptického trenažéru, stepperu, kardio trenažéru Vario a multifunkčního posilovacího stroje Kinesis. K dispozici je také prostor pro posilování a cvičení na podložce, který lze využívat samostatně nebo s trenérem.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Paříž - Praha v nejnižší knihovací třídě
* 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* privátní transfer letiště - hotel - letiště

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* turistickou taxu cca 3,75 Eur / osoba / noc


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Paříž / SHANGRI-LA PARIS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog