info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SCHLOSSHOTEL FISS *****

Dovolená - Evropa » rakousko » fiss

SCHLOSSHOTEL FISS *****

Poloha

Až vás vaše touha po klidu, dobrodružství, skvělém jídle a radosti ze života přivede na nejslunnější náhorní plošinu v tyrolských Alpách, nevyhnutelně vás dovede k jejímu nejkrásnějšímu místu: hotelu Schlosshotel Fiss. Přijďte prozkoumat tento pozoruhodný hotel vysoko nad střechami horské vesnice v nadmořské výšce 1 456 metrů, jednoho z nejvýznamnějších rakouských 5hvězdičkových zařízení. Hotel se nachází v údolí vesniček Serfaus, Fiss a Ladis a má výborné zázemí pro lyžaře. Ski-in ski-out je samozřejmostí.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí celkem 135 pokojů a suit vysoké kvality, s rozlohou od 32 do 105 m². Všechny pokoje jsou vybaveny v současném alpském stylu a z balkonu nebo terasy se můžete kochat překrásnými výhledy na okolní horské masivy. Pobyt vám zpříjemní luxusní přírodní kosmetika vyráběná přímo v Rakousku od vyhlášené welness guru Susanne Kaufmann.

Stravování

V Schlosshotelu Fiss uspokojíte své chuťové pohárky v příjemné a rodinné atmosféře. Místní šéfkuchaři se inspirovali hnutím slow food a kladou důraz na čerstvé a lokální suroviny. Ráno si můžete vychutnat vydatnou snídani, u toho si přečíst noviny nebo se jen tak kochat úchvatným výhledem. Hlavní jídlo se podá v restauraci Turmstube, kde se snoubí tyrolská kuchyně s elegantním prostředím a klidnou pohodovou atmosférou hotelu. S odpoledním čaje můžete ochutnat místní speciality jako např.špecle, grostl nebo tvarohový císařský trhanec. Večer zakončete ochutnávkou výběrem z těch nejlepších vín vybraných sommeliérem přímo pro vás ve zdejším vinném sklípku.

Sport a zábava

Schlosshotel Fiss má skvělé zázemí především pro milovníky zimích sportů. Své si zde najdou jak úplní začátečníci, tak i profesionální sportovci. V místní půjčovně si můžete půjčit lyže i snowboardy a pak soukromým výtahem vyjet přímo na sjezdovku. Kromě skvělého lyžování si v okolí užijete běžkařské trasy nebo zimní procházky. A co takhle sněžnice? Zkoušeli jste už? S dětmi se potom můžete vypravit do zábavního, adventure nebo bike parku nebo využít nejlepší péče hotelového Kids' Clubu. Odpočinout si, relaxovat, ale i vydovádět se můžete v rozlehlém wellness centru Schloss Spa s rozlohou 5 000 m². Najdete zde aquapark Aquamonte, dětský vodní svět a útulné lázně pro rodiny i jednotlivce.Cena zahrnuje:

* 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Evropa » Rakousko » Fiss / SCHLOSSHOTEL FISS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog