info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SANI ASTERIAS *****

Dovolená - Poloostrov kasandra

SANI ASTERIAS *****

Poloha

Sani Asterias se rozkládá přímo v centru Sani Resortu. Nachází se v širokém přírodním zálivu se 7 kilometrů dlouhými písečnými a oblázkovými plážemi. Klienti hotelu mohou využívat pláže u jednotlivých sousedních hotelů resortu.

Vybavení hotelu

promenáda v marině s restauracemi a bary, butiky, kavárny, fitness studia, sauny a parní lázně v hotelu Porto Sani, ke sportovním aktivitám lze využívat nabídku celého komplexu Sani

Vybavení pokoje

Ubytování zajišťuje celkem 57 suit, které prošly nedávnou rekonstrukcí, a tak mohou slíbit velkorysé prostory a luxusní koupelny. Každý suite má vlastní terasu, která je ideálním místem k večernímu stolování při svíčkách. Sladké sny vám zaručí postel s luxusní matrací a výběrem polštářů. Relaxaci je zasvěcena mramorová koupelna s vanou jacuzzi a sprchovým koutem. Další vybavení suite zahrnuje TV, DVD a CD přehrávač, zvukový systém BOSE, internet, klimatizaci, mini-bar, trezor, zařízení k přípravě čaje a kávy, kávovar Nespresso, fén a župany a pantofle. TYPY UBYTOVÁNÍ: Junior Suites Marinafront Junior Suites Beachfront Suite Marinafront Two Bedroom Family Suite Beachfront Two Bedroom Deluxe Family Suite Marinafront Two Bedrooms Deluxe Family suite Bechfront

Stravování

Water Restaurant je idylickým místem, kde se stoluje na verandě s výhledem na Marinu. Restaurace je otevřena pouze na večeře, od 19:00 do 23:00 a vyžaduje rezervaci. Menu á la carte obsahuje i vegetariánské položky. Water Bar má otevřeno od 8:00 až do pozdních nočních hodin. Večer si tu užijete živou hudbu a posezení u koktejlu nebo šampaňského. Nově otevřená je restaurace Over Water.

Pláž

soukromá pláž s jemným zlatavým pískem se nachází přímo před hotelem. K dispozici jsou lehátka, slunečníky, ručníky, občerstvení a sprchy. Vstup do vody je velmi pozvolný, o bezpečnost dětí we postarají plavčíci.

Sport a zábava

pozorování ptáků fotbal lekce jógy na vodě (Paddle Board Yoga) návštěva farmy Sani, díky které se dozvíte více o zemědělství na Chalkidiki plavby při západu slunce procházky přírodou Za příplatek můžete vyzkoušet: motorizované vodní sporty jízdu na horských kolech nemotorizované vodní sporty privátní plavby potápění tenis

Pro děti

eko výlety a eko aktivity pro děti, možnost hlídání dětí na vyžádání, hlídání dětí na pláži, záchranář na pláži, Sani Crèche pro nejmenší děti od 4 měsíců do 4 let, Melissa mini klub pro děti od 4 do 11 let, pro děti od 11 do 17 let pak Teenagers klub, Sani resort organizuje různé sportovní akademie - fotbalová, taneční a další.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

poloostrov Kasandra / SANI ASTERIAS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog