info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SAN CLEMENTE PALACE KEMPINSKI *****

Dovolená - Benátky

SAN CLEMENTE PALACE KEMPINSKI *****

Poloha

San Clemente Palace Kempinski Venice se nachází na soukromém ostrově San Clemente v Benátkách, pouhých 10 minut od náměstí Piazza San Marco jednou z hotelových bezplatných lodí. Projížďka historickým vodami Benátek je výjimečným zážitkem. Ostrov San Clemente je soukromý ostrov a nelze se na něj dostat veřejnou dopravou: na toto vynikající benátské útočiště mají přístup pouze vlastní hotelové lodě, vodní taxi nebo soukromé transferové služby.

Vybavení hotelu

Celý hotel je zařízený v elegantním benátském stylu se starožitným nábytkem.San Clemente Palace Hotel & Resort nabízí venkovní bazén a wellness centrum s vířivkou, saunou a fitness centrem.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou prostorné a vybavené klimatizací i satelitní TV.

Stravování

Plážový Buddha-Bar je koncept životního stylu u bazénu v nejkrásnějším venkovním bazénu, restauraci a baru v Benátkách, zcela obklopený exotickými palmami. Clemente Bar je typický americký bar, ideální pro kávu nebo koktejl. V baru Sunset můžete zažít autentickou benátskou atmosféru rituálního aperitivu a sledovat dechberoucí západ slunce nad lagunou. Rafinovaná gurmánská kuchyně restaurace Acquerello umocňuje chuť tradice a překvapí vás originálními kombinacemi. Bohatost a parfémy lahůdek v restauraci Insieme vás budou hýčkat během snídaně.

Sport a zábava

San Clemente Palace Kempinski vás uvítá v exkluzivním SPA Merchant of Venice, vaší svatyni čisté blaženosti, která se nachází na nádherném soukromém ostrově San Clemente v Benátkách. Oáza luxusního požitku, kde se vonné a rafinované esence mísí s evropským vkusem a staletou tradicí pozoruhodných služeb. Dopřejte si zážitek z hluboké relaxace a nechte hýčkat všechny vaše smysly s jedinečným výběrem aromaterapeutických masáží, rozmazlujících kosmetických ošetření a doporučení zdravého fitness. Vyhřívaný venkovní bazén je jedním z vrcholů. San Clemente Palace Kempinski Venice je jedním ze tří hotelů ve městě, které mají vlastní bazén. Je to ideální místo pro osvěžující přestávku během celé sezóny. 21,5 metrů dlouhý bazén se nachází uprostřed ostrova a je obklopen exkluzivními kabinami a malebnými zahradami. Osušky a občerstvení si můžete objednat v baru u bazénu. Ochutnejte a vychutnejte si různé koktejly a občerstvení s přáteli nebo rodinou a užijte si relaxaci u bazénu.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků
* transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště
* zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
* turistickou taxu 5,- Eur/os./den (platí pro osoby starší 10 let, platba v hotelu)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

BENÁTKY / SAN CLEMENTE PALACE KEMPINSKI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog