info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PRINCIPE VENEZIA ****

Dovolená - Benátky

PRINCIPE VENEZIA ****

Poloha

Příjemný luxusní hotel Principe Venezia se nachází přímo na břehu kanálu Grande v samém centru Benátek a má soukromé molo, ke kterému snadno přirazí gondola nebo vodní taxi. Náměstí svatého Marka je vzdáleno 2 km od hotelu a snadno se na něj dostanete vodním busem vaporetto. Hotel se nachází v benátské čtvrti Cannaregio v samém srdci města, v charakteristické budově s výhledem na Canal Grande. Tato výjimečná poloha umožňuje jeho hostům objevit skutečnou duši Benátek, a to také díky bohatému a elegantnímu designu interiéru a výtvarnému umění.

Vybavení hotelu

V hotelu najdete terasu s nádherným výhledem na Grand Canal. Dále se hotel může pochlubit starožitným nábytkem a typickou benátskou výzdobou. Na baru si hosté mohou vychutnat drink a přitom obdivovat výhled. Restaurace podává benátské speciality a mezinárodní kuchyni včetně čerstvých rybích jídel.

Vybavení pokoje

Klasika, elegance, styl. Pokoje v hotelu Principe spojují pohodlí a funkčnost v nádherném prostředí vznešené elegance. Hosté si mohou vybrat ze 139 pokojů několika typů. Každý pokoj má svůj vlastní pozoruhodný vkus, každý kout vypráví jiný příběh, ale všechny, bez výjimky, nabízejí maximální úroveň pohodlí. Skutečná cesta do minulosti, cesta tvořená přepychovým, elegantním dekorem, kvalitními starožitnostmi, výtvarným uměním a dalšími prvky, které čerpají inspiraci z benátské tradice. Výsledkem je naprosté kouzlo, atmosféra a pocity, které ponoří hosta do benátské historie a odhalí další aspekty pokoje, kde je hojnost pohodlí a služeb. Všechny pokoje mají klimatizaci, bezplatné Wi-Fi, topení, SAT-TV, minibar, trezor, telefon, budík. Některé pokoje se mohou pochlubit terasou nebo balkonem, jiné mají rozkládací pohovku a ve všech je na vyžádání dostatek prostoru pro přistýlku. Každý pokoj má koupelnu se sprchou nebo vanou, toaletní potřeby, bidet a fén.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků
* transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště
* zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
* turistickou taxu 4,50 Eur/os./den (platí pro osoby starší 10let, platba v hotelu)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Benátky / PRINCIPE VENEZIA ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog