info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PESTANA BAHIA PRAIA ****

Dovolená - Ostrov sao miguel

PESTANA BAHIA PRAIA ****

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel Pestana Bahia Praia se nachází na ostrově São Miguel, s přímým přístupem na pláž Baia de Água d'Alto a s fantastickým výhledem na Atlantický oceán. Ostrov São Miguel je největším ostrovem souostroví a je silně spjat s mořem a přírodou. Pestana Bahia Praia se nachází 10 minut jízdy autem od města Vila Franca do Campo a 20 km od letiště Ponta Delgada.

Vybavení hotelu

Tento hotelový komplex Bahia Palace nabízí svým hostům širokou škálu služeb a vybavení. Obklopují ho zahrady o rozloze 70.000m² vybízející k procházkám či k rannímu běhání, které jsou zvenčí lemovány nádhernou pláží. V těchto prostorách najdete i malou specialitku: kapličku pocházející z 18. století. Pláž Baia de Água d´Alto je nejkrásnější pláží ostrova Sao Miguel a z hotelu k ní máte přímý přístup. V zahradách se také nachází krásný venkovní vyhřívaný bazén a bar. V samotném hotelu pak najdete dvě restaurace, bar, hrací a konferenční místnosti (kapacita až 120 osob), čtenářský koutek, saunu a posilovnu.

Vybavení pokoje

Nedávno zrekonstruované pokoje jsou velmi prostorné, pohodlné a dobře vybavené. Zkrátka vše, co potřebujete ke spokojené dovolené.
Zařízení pokojů maximálně využívá jejich propojení s mořem a přírodou a nechává přes balkon pronikat neobyčejnou světelnost ostrova. Použití různých textur a klasických materiálů, jako je mramor v koupelnách, se decentně snoubí s moderním vybavením, které umožňuje ještě dokonalejší pobyt. Všechny pokoje jsou vybaveny vysokorychlostním Wi-Fi, LCD televizí s více než 80 programy, klimatizací, trezorem a minibarem.

Stravování

​V hotelu Pestana Bahia Praia jsou jídla vždy pestrá a chutná. Restaurace Lugar da Praia využívá přirozeného světla a nádherného výhledu, takže bufetová a lehká jídla podávaná od snídaně až po večeři září. Pro soukromé akce máme k dispozici restauraci 9 Ilhas.
Pro posezení u nápoje nebo i lehkého občerstvení je ideálním prostorem bar Aqqua s terasou u moře a bazénu. Nelze opomenout večery s živou hudbou ve vybraných dnech. 

Sport a zábava

Po celou dobu pobytu můžete využívat venkovní sladkovodní bazén, dvě restaurace a bar. Ve volném čase si můžete zahrát tenis na jednom ze dvou kurtů, zahrát si v herně nebo se projít po rozlehlé zahradě s kaplí ze 17. století.
Pestana Bahia Praia má nyní v blízkosti SPA nový bazén určený pouze pro dospělé, kteří si zde mohou odpočinout a užít si relaxaci.

 
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Sao Miguel / PESTANA BAHIA PRAIA ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog