info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PANORAMA GOLF RESORT KÁCOV ****

Dovolená - Česká republika

PANORAMA GOLF RESORT KÁCOV ****

Vybavení hotelu

Panorama Golf Resort nabízí ubytování v luxusních a komfortních pokojích jak v prostorách klubovny, tak v bungalovech v její bezprostřední blízkosti. Prvotřídní design navržený Ing. Arch. Mojmírem Ranným spolu s překrásnými výhledy na golfové hřiště a malebnou krajinu Posázaví tvoří velice příjemné prostředí. Těšíme se na Vás!

Vybavení pokoje

Ubytování klubovna
Přímo v srdci Resortu se můžete ubytovat v 10 dvoulůžkových pokojích či 4 apartmánech s kapacitou až čtyři lůžka. Elegantně vybavené pokoje s nezaměnitelnými pohledy na golfové hřiště nabízí našim návštěvníkům příjemné prostředí pro odpočinek, přátelské a rodinné posezení a kouzelné probuzení do nového dne.

Ubytování bungalovy
Jen pár kroků od klubovny pro Vás máme nově vybudované bungalovy, které nabízí 12 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů. Pohodlí a příjemnou atmosféru luxusního ubytování pro Vás opět navrhl Ing. Arch. Mojmír Ranný. Výhledy do klidné přírody Posázaví spolu s plnou vybaveností pokojů jistě přispějí k pohodovému pobytu v Resortu.

Stravování

PANORAMA RESTAURANT
Maximální využití regionálních surovin
Filozofií restaurace je maximální využití regionálních surovin a vrácení se ke kořenům vaření našich předků. Jídelní lístek tvoří z velké části produkty ekofarmy Kozojedy, držíme se hesla „z farmy na talíř“ a každému hostovi rádi vysvětlíme, jak se dané jídlo připravovalo.

Spolupráce s Ekofarmou Kozojedy přináší do Panorama Restaurantu nejen výrobky živočišné produkce nejvyšší kvality, podporuje také regionální zemědělství. Veškeré produkty z Kozojed jsou označeny „BIO“ certifikátem.

Sport a zábava

Nabízíme rozmanité sportovní vyžití nejen pro příznivce golfu. Sportovní zázemí v Panorama Golf Resortu uspokojí rekreační hráče i profesionály. Zahrát si u nás můžete tenis, beach volleyball, kopanou, házenou, basketball nebo nohejbal. Prostor je ideální i pro pořádání turnajů.

Tenis
K dispozici jsou zde pro Vás dva tenisové kurty s umělým povrchem, které umožňují kvalitní zážitek ze hry rekreačním i výkonnostním hráčům. Prostor umožňuje i pořádání menších tenisových turnajů.

Beach volleyball
Beach volleyballové zázemí v Panorama Golf Resortu nabízí dva profesionální kurty, které splňují ty nejnáročnější požadavky hráčů. Prostor umožňuje konání menších volleyballových kempů i turnajů.

Multifunkční hřiště
V Panorama Golf Resortu si můžete zahrát na umělém povrchu kopanou, házenou, basketball nebo nohejbal. Prostor je ideální také pro menší soustředění i pořádání turnajů.
Vodní sporty
Řeka Sázava vybízí i k tradičním vodním sportům. Pro Vaše zážitky „na vodě“ máme k dispozici i paddleboardy. Rádi Vám zprostředkujeme i zapůjčení kajaků či kanoí.

Cykloturistika v Posázaví
Panorama Golf Resort nabízí výborné zázemí pro příznivce cykloturistiky i výkonnostní cyklisty. Výlety po okolí si užijí rekreační cyklisté tak i milovníci silničních a horských kol.Cena zahrnuje:

* Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* Welcome drink
* Vstup do relaxační zóny s whirpool
* Neomezená hra na hřišti (27 jamek)
* Vypůjčení RZ-GO RXV buggy s GPS
* Volný vstup na cvičné plochy včetně žetonů na driving range


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Česká Republika / PANORAMA GOLF RESORT KÁCOV ****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog