info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

Dovolená - Playa del carmen

PALMAIA - THE HOUSE OF AIA *****

Unikátní luxusní a přitom ekologický a holistický hotel Palmaia The House od AiA je vybudovaný uprostřed mexické džungle na březích bělostné pláže a snoubí luxus s přírodním přístupem včetně ceremonií i bio stravy.  

Popis

Odlehlý wellness resort s luxusními swim-up suitami u oceánu, luxusními lázněmi v džungli a gurmánskými restauracemi pod dohledem šéfkuchařů vyškolených v restauracích oceněných michelinskými hvězdami z celého světa.
Místní rostlinná kuchyně, odlehlá pláž s bílým pískem, soukromé terasy, nekonečné bazény a stravování v apartmánech, odlišují The House of AïA od ostatních luxusních wellness resortů. Nádherně navržená apartmá u oceánu doplněná úžasným výhledem, elegantní výzdobou a holistickým vybavením, nenajdete nikde jinde na Mayské riviéře. Tento all-inclusive resort, který je přátelský k veganům, nabízí úroveň odloučenosti, která je často spojována se vzdálenými ostrovními resorty.

Hosté zde mají dokonalou příležitost obnovit spojení mezi myslí a tělem díky meditačním lekcím, lekcím jógy, zvukovým koupelím, léčení energiemi a dalším aktivitám, a to vše v živé energii džungle Mayské riviéry.
House of AïA nabízí hostům také vstup do skvělých lázní Atlantis Spa, kde se architektura inspirovaná džunglí, dokonale snoubí s moderním designem a klidnými místnostmi pro procedury. Hosté si mohou dopřát řadu lázeňských procedur, včetně ajurvédských procedur, temazkalských obřadů, sezení v parní lázni, relaxačních masáží a dalších.

Stravování

V resortu se nachází několik restaurací s různým zaměřením, kde si pochutnáte na kvalitní a vyvážené stravě, která přispěje k vaší duševní pohodě a radosti. 
Pokrmy zde jsou s láskou připravovány především z rostliných produktů, vypěstovaných v místním skleníku a proto se jedná o jediný resort tohoto druhu široko daleko, který nabízí tuto formu stravování.
Tzv. "Nourishing Biome" je jedinečný koncept stravování, v němž je vše, co jíte, navrženo pro optimální zdraví a zároveň poskytuje úroveň kuchyně, která je těžko srovnatelná, zejména v tomto resrotu. Šéfkuchař Charly Garcia vede zdejší tým s maximálním respektem k surovinám, procesům a etice, čímž dosahuje maximální možné úrovně kvality a chuti připravovaných pokrmů.
Jídlo není jen fyzická záležitost; nekonzumujete pouze ingredience - do svého těla přijímáte energii, světlo a frekvence. Z tohoto důvodu jsou jedním z nejdůležitějších prvků ruce a duše, které se dotýkají vašeho jídla před jeho servírováním.

Vybavení pokojů

V hotelu Palmaia je k dispozici celkem 234 pokojů několika typů, které jsou luxusně vybavené pro vaše pohodlí, byly pečlivě navrženy tak, aby neobsahovaly žádné živočišné produkty a výrobky testované na zvířatech, a nabízejí tak osvícený prostor, který oslavuje hodnotu veškerého života na Zemi s nulovým použitím kůže a lůžkovin bez peří.
8 různých druhů pokojů poskytuje dokonalé přizpůsobení pro každého, se soukromými terasami na všech úrovních a kombinací prostorů navržených tak, aby vyhovovaly potřebám rodin a párů.
Vyberte si mezi postelemi King nebo Queen, druhými ložnicemi s palandami pro děti nebo rozkládacími pohovkami, luxusními vanami nebo sprchami.

Sport a zábava

V resortu si můžete dopřát uvolňující péči v krásném wellness centru, kde se necháte hýčkat těmi nejlepšími specialisty. Naše tělo je nádoba a obnovuje se díky léčivým vlastnostem matky přírody v rukou místních mistrů léčitelů.
Několikrát týdně se zde také odehrávají spirituální obřady (kakaové ceremonie, thai chi, meditace), kterými vás provedou zdejší šamani a zaslouží se tak o opravdové propojení s okolní přírodou.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Playa del Carmen / PALMAIA - THE HOUSE OF AIA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog