info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MANGO HOUSE SEYCHELLES *****

Dovolená - Ostrov mahé

MANGO HOUSE SEYCHELLES *****

Poloha

Daleko na jihu odtrova Mahé se nachází tento intimní resort, je posazený podél pobřeží a nabízí přímý přístup k Anse Aux Poules Bleues – akváriu divů. Pláže s bílým pískem, bujná flóra a klidné křišťálové vody udávají tón vašemu tropickému pobytu. Prozkoumejte dechberoucí krásu a místní kulturu Mahé prostřednictvím vodních sportů, lesních túr a dalších zážitků, které jsou jedinečné pro Seychely.

Vybavení hotelu

Objevte zde 41 vil a apartmá s výhledem na moře, stejně jako zážitky, které zahrnují šumivé bazény a túry v bujném lese. Pět jedinečných restaurací denně oslní, od kousnutí u bazénu po ohnivou kreolskou kuchyni. Odpojte se a ponořte se přímo do čisté blaženosti zdejších wellness lázní s výhledem na křišťálové vody zálivu.

Vybavení pokoje

Všech 41 pokojů je umístěno s nerušeným výhledem na Anse Aux Poules Bleues, sluncem políbenými balkony a výrazným dekorem odrážejícím přírodní krásy Seychel.

Stravování

Senzační chutě a odpovídající scenérie. Od japonského přes kreolský až po styl brasserie, jedinečné chutě jsou v nabídce v pěti kurátorských Mango Houses. KOKOYE - inspirovaný jihoindicko-kreolskou kulturou, oslavuje rozmanitost Seychel s pozadím nádherných výhledů na záliv. Typický gin tea martini a delikátní rum s pěti kořením zvýrazňují místně inspirované koktejlové menu naplněné širokým výběrem rumů a ginů. MUSE - Užijte si středomořskou kuchyni v prostředí ve stylu brasserie. Svěřte své chuťové buňky degustačnímu menu šéfkuchaře Carmina a vychutnejte si oduševnělé společné talíře s přáteli a rodinou. AZIDO - Odpočiňte si s čerstvým sushi a robatayaki grilovaným na dřevěném uhlí ve snové atmosféře poblíž odlehlé pláže. Ochutnejte dokonale připravené hovězí Sukiyaki wagyu a Azidovo menu nigiri, sashimi a moriawase. SOLEY - bar u bazénu, pojmenovaný po každodenní cestě slunce, kombinuje zábavu a sofistikovanost. Koktejlová nabídka u bazénu obsahuje čerstvé tropické džusy, rumy, cukrovou třtinu a lihoviny spolu s chuťovým popichováním a sestavováním vlastních bento boxů. MOUTYA - je ovlivněná kreolskými chutěmi a domorodými metodami ohně, podávají se zde mořské plody a grilované pochoutky na udržitelném dřevěném uhlí ze skořápek kokosových ořechů. To je ideální místo pro příležitostné stolování na pláži.

Sport a zábava

Nechte se inspirovat na své dovolené jedinečnými aktivitami pod seychelským sluncem. Připojte se ze k lekcím na jógy, golfu, kurzů vaření, tradičního rybaření na skalách, malování na plátno nebo si projděte jednu z úžasných stezek na pobřeží ostrova. Ostrovy můžete prozkoumat pěšky, lodí, autem nebo vrtulníkem. V Mango House Seychelles jsou rodiny hýčkány – od dětských jídelních menu, přes vyhrazené dětské bazény až po skupinové zážitky zakořeněné v seychelské kultuře. Mango Pips nabízí plán aktivit, který se každý týden mění. Ať už se vyrábí z kokosových slupek, stavějí hrady z písku, hledají poklady, malují, objevují tajemství jógy nebo se učí o mořském životě, vaše ratolesti si určitě odnesou domů nádherné vzpomínky.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Mahé / MANGO HOUSE SEYCHELLES *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog