info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LYTTOS MARE EXCLUSIVE BEACH RESORT *****

Dovolená - Hersonissos

LYTTOS MARE EXCLUSIVE BEACH RESORT *****

Poloha

Lyttos Mare Exclusive Resort se nachází v přímořské vesnici Analipsi, pouhé 4 km od centra zálivu Hersonissos, který je oblíbeným cílem letní dovolené na Krétě, je plný rušných nočních klubů, kaváren a restaurací, tradičních vesnic, místních taveren a malebných malých přístavů. Hersonissos je vyhlášený svými přírodními krásami, dlouhými písečnými plážemi a živou celodenní i noční zábavou. Rodiny, páry i skupiny přátel najdou během pobytu v hotelech v Hersonissosu to, co potřebují pro svou dokonalou dovolenou na Krétě.

Vybavení hotelu

Lyttos Mare Exclusive Beach Resort je oázou luxusu. Nový plážový resort s úžasnou architekturou a dokonalými službami je symbolem krétské pohostinnosti a nádhery nacházející se na pláži Analipsi v zálivu Hersonissos. Lyttos Mare Exclusive Beach Resort s křišťálově čistými nedotčenými bazény, nekonečným výhledem na moře a neuvěřitelnými západy slunce nabízí jedinečný zážitek, krásnou přírodu, moderní vybavení a špičkovou gastronomii. Jeho název je odvozen od starověkého města Lyttos, významného centra minojské éry, které bylo před tisíci lety známé svým bohatstvím a mocí. Pětihvězdičkový all-inclusive resort s dlouhou písečnou pláží, přírodními zahradami, tekoucími bazény, dokonalými individuálními službami, prvotřídním vybavením a zařízením.

Vybavení pokoje

Užijte si promyšlené vybavení na míru. Akcenty světlého dřeva, luxusní tkaniny a barevná paleta evokující středomořské a řecké pobřeží a krajinu. Úžasný výhled do zahrad, na nedotčené bazény a Krétské moře ze soukromí vašeho balkonu nebo terasy. V hotelu Lyttos Mare jde především o vaše maximální pohodlí. Proto jsou všechny pokoje vybaveny exkluzivním konceptem lůžkovin a špičkovými koupelnovými doplňky. Velký výběr ubytování sahá od elegantních pokojů a apartmánů až po prostorná rodinná apartmá. Relaxujte, dopřejte si odpočinek a oživte se. Zveme vás, abyste se ponořili do autentické krétské pohostinnosti, luxusu na míru a detailně propracovaných služeb a cítili se v tomto příjemném pětihvězdičkovém útočišti na Krétě okamžitě jako doma.

Stravování

Resort se inspiruje řeckou gastronomií a bohatstvím krétské země a nabízí špičkové kulinářské zážitky a dokonalou kombinaci mezinárodní kuchyně založené na čerstvých surovinách. Ať už hledáte chutná komfortní jídla nebo výjimečná menu spojená s jedinečnými víny a dezerty, zdejší šéfkuchaři vytvářejí chutnou cestu, která začíná každé ráno u snídaně a končí vynikající večeří pod hvězdami. Vyberte si z široké nabídky chutí v pěti vynikajících restauracích a zažijte spousty vrcholných gastronomických zážitků. Abyste byli maximálně spokojeni, všechna jídla jsou každý den čerstvě připravena a nabízejí zde široký výběr pro vegetariány, pescatariány nebo vegany. Pro ty, kteří jsou citliví na lepek nebo laktózu, nabízejí v každé z restaurací také vhodné varianty. Neváhejte vznést speciální požadavky týkající se potravinových intolerancí nebo alergií - jsou tu proto, aby vám co nejvíce zpříjemnili pobyt.

Sport a zábava

Lyttos Mare se nachází na vynikajícím místě u pláže a je ideálním místem pro jedinečné zážitky. Díky rozsáhlé nabídce aktivit, včetně vodních sportů, cyklistiky, wellness a sportovních aktivit, si svou dovolenou užijete naplno. V Lyttos Mare na vás čeká dovolená plná zábavy a sportu. Když vám na luxusní rodinné dovolené nestačí slunění, pobyt na pláži a lenošení u bazénu, vydejte se za vzrušujícím sportem. Vyzvěte sami sebe a zůstaňte během svého pobytu aktivní. Vyberte si z celé řady vnitřních i venkovních aktivit, které byly vybrány speciálně pro vás. Zdejší nejmodernější wellness prostory a zařízení jsou navrženy tak, aby uklidnily duši, dodaly energii mysli i tělu a pomohly vám znovu se spojit s okolním světem. Udělejte si čas a dopřejte si řadu značkových lázeňských procedur nebo se udržujte v kondici při cvičení v posilovně.

Pro děti

Lyttos Mare vítá rodiny s dětmi a jde nad rámec očekávání, aby vám a vašim blízkým vytvořil vzpomínky na celý život. V Lyttos Mare si váží jejich malých hostů, a proto jejich tým připravil řadu poutavých, zábavných, kreativních a vzdělávacích aktivit pro děti všech věkových kategorií. Zdejší vícejazyčný tým připravuje každý týden řadu tematických aktivit pro děti ve věku 4-12 let a speciální aktivity pro dospívající hosty ve věku 13-17 let.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Hersonissos / LYTTOS MARE EXCLUSIVE BEACH RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog