info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LYTTOS BEACH HOTEL *****

Dovolená - Hersonissos

LYTTOS BEACH HOTEL *****

Poloha

Lyttos Beach resort se nachází přímo u písečné pláže nedaleko prázdninového letoviska Hersonissos (5 km).

Vybavení hotelu

Resort Lyttos Beach se skládá z několika samostatných budov umístěných do vzrostlé zahrady a množstvím bazénů. Hotelovým hostům zde je k dispozici vstupní hala a recepcí, bankomat, hlavní restaurace, taverna, bary, obchod se suvenýry/supermarket, TV místnost a lékař v určitých hodinách. V rozlehlé zahradě najdeme několik bazénů (dva z nich vyhrazené pouze pro dospělé osoby), relaxační bazén, akvapark se skluzavkami a línou řekou, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, amfiteátr a taverna Kalypso ( na večeři je nutná rezervace).

Vybavení pokoje

Moderně zařízené pokoje jsou zařízené ve světlých tónech a vybrat si můžete z velkého množství typů pokojů od standardních, s výhledem na moře až po rodinné s jednou či více ložnicemi, některé i se vstupem do sdíleného či vlastního bazénu. Každý pokoj má vlastní koupelnu/ wc, telefon, TV, minibar, trezor a balkon nebo terasu.

Stravování

Vydejte se za kulinářským dobrodružstvím do řady skvělých restaurací, z nichž každá je navržena tak, aby potěšila vaše chuťové pohárky a potěšila vaše smysly. V okouzlující restauraci Diktamos si vychutnáte esenci Kréty v každém pokrmu nebo poznáte exotické chutě asijské kuchyně v restauraci Tastes of Asia. Ponořte se do romantické atmosféry Taverny Kalypso nebo si vychutnejte živou Thalassu, kde zdejší odborníci na grilování připravují v poledne vynikající maso a večer mořské plody. Doplňte energii v rodinném Fast Food Spotu v areálu vodního parku. Hotel Lyttos Beach nabízí různé možnosti stravování, které uspokojí každou chuť, a slibuje, že díky nezapomenutelným gastronomickým zážitkům vytvoří nezapomenutelné vzpomínky pro celou rodinu.

Sport a zábava

Zdarma: animační programy, aerobic, pilates, jóga, miniklub, dětské hřiště, šipky, basketbal, fitness, sauna, tenis bez osvětlení (nutnost rezervace tenisového kurtu) Za poplatek: wellness centrum, masáže, kulečník, minigolf, tenis s osvětlením, elektronické hry, výuka tenisu hotelovým trenérem, cyklocentrum
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Hersonissos / LYTTOS BEACH HOTEL *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog