info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LUXUSNÍ SAFARI V BOTSWANĚ

Dovolená - Okavango delta

LUXUSNÍ SAFARI V BOTSWANĚ

Vítejte ve světě luxusního safari. Je pro Vás připravený ten nejexklusivnější program skvělého safari, panenské nedotčené přírody, dobrodružství a zároveň komfort a pohodlí maximálního luxusu, který lze v této oblasti dosáhnout.

Mezi jednotlivými národními parky je pro Vaše pohodlí zajištěna přeprava soukromým 9-ti místným letadlem 208 B.

Safari budete absolvovat v luxusních teréních vozech s maximálním pohodlím.

1.-3.den
NXABEGA OKAVANGO TENTED CAMP

Po příletu na letiště Maun budete srdečně přivítáni zástupcem naší partnerské kanceláře, který Vás doprovodí k letadlu vnitrostátního přeletu do luxusního kempu Nxabega, kde strávíte dvě noci. Nxabega Okavango Tented Camp nabízí krásné ubytování v safari stanech východoafrického stylu, postavených na vyvýšených platformách s vlastní verandou a okouzlujícím výhledem na okolní lužiny.

Užijete si zde pravé africké dobrodružství, prozkoumáte meandry na klasických kanoích makoro, hlubší kanály delty si projedete na palubě motorového člunu, užijete si procházky v přírodě v doprovodu profesionálního průvodce nebo klasické safari v otevřeném 4x4-safari vozech v lesích Mopane a na otevřených pastvinách. Vrcholem bude jistě podvečerní safari pod nebem plným zářících hvězd, jež jistě bude nezapomenutelným zážitkem pozorování divoké zvěře v Botswaně.

3.-5.den
XUDUM OKAVANGO DELTA LODGE

Po snídani budete letecky přepraveni hlouběji do srdce delty a to do Okavango Delta Lodge, kde strávíte další dvě noci.

Bludiště šumivých lagun, meandrující kanály a zarostlé ostrovy hemžící se divokou zvěří, to vše a mnohem víc nabízí Okavango Delta, která leží jako šumivý klenot v srdci pouště Kalahari. Známá jako "řeka, která nikdy nenajde moře" s křišťálově čistými kanály s jejich jako papyrusem lemovanými břehy a úrodnými ostrůvky. Delta je nabízí útočiště živočichům žijícím jak ve vodě tak na souši, nalezneme zde elegantní červené Lechwe a plachého Sitatunga, lvi, gepardy, leoparda a afrického divokého psa, také velká stáda slonů a buvolů, hrochy obývající hlubší kanály a mnoho dalších vodních i suchozemských živočichů.

Ubytování v Xudum Okavango Delta Lodge nabízí safari apartmány zařízených v příjemných tónech čokolády a ebenu, apartmá se vyznačuje velkou vanou a romantickou sprchou pod širým nebem. Venkovní sezení s nádherným výhledem do okolní divočiny.

Aktivity zde nabízejí neodolatelnou kombinaci vodního dobrodružsví a dvakrát denně safari v otevřených 4x4 safari vozech, plavby kanoí Mokoro, procházky s průvodcem. Vyhlídkové lety vrtulníkem, jsou k dispozici za příplatek.

6.-9.den
XARANNA OKAVANGO SAFARI LODGE

Po chutné snídani vám budete opět letecky přepraveni do Xaranna Okavango Tented Campu, kde strávíte tři noci.

Xaranna Okavango Tented Camp nabízí ubytování v intimních apartmánech, umístěných jako ptačí hnízda nad papyrusy. Apartmá mají privátní ochlazovací bazény a útulnou místnost s vlasním krbem.

Aktivity zahrnují dvakrát denně safari v otevřených 4x4 safari vozech, procházky buší, projížďky na kanoích Mokoro (sezónní).

10.den
ODLET

Dnes Vás Váš průvodce doprovodí na letiště Maun, odkud odletíte zpět do Prahy.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Botswana - Praha, příletovou taxu, transfery z/na letiště - kempy, vnitrostátní přelety mezi kempy, místní letištní poplatky, transfery 4x4 vozy mezi kempy
* 7x ubytování s plnou penzí, nealkoholické nápoje, dům vína, destiláty a piva místních značek, čaje a kávy, občerstvení na safari, vodní / safari aktivity, služby prádelny,
* pohotovostní evakuační lékařské pojištění,
* vstupy do národních parků
* osobní cestovatelský žurnál
* služby anglicky hovořícího průvodce.

Cena nezahrnuje:

* cestovní pojištění
* příplatek za vyšší knihovací třídu v případě, že nižší třída bude již vyprodána
* telefonní hovory, spropitné, všechny předměty osobní povahy, šampaňského, koňaky, vína a destiláty prémiových značek.


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Okavango Delta / LUXUSNÍ SAFARI V BOTSWANĚ

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog