info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LONDRA PALACE *****

Dovolená - Benátky

LONDRA PALACE *****

Poloha

Se svými 100 okny s výhledem na povodí San Marco, je Londra Palace dokonalým útočištěm pro ty, kteří mají rádi autentická místa, která neodpovídají pouze současné módě. Hotel se nachází na promenádě Riva degli Schiavoni, pár kroků od náměstí Piazza San Marco, Mostu vzdechů a všech dalších míst, která jsou symbolem Benátek, ale také blízko jeho nejskrytějších a autentických zákoutí. Původní jádro hotelu Londra Palace pochází z roku 1853. Byl znám nejprve jako Hotel d’Angleterre & Pension a poté Londres. V roce 1865 byl postaven Beau Rivage v neo-lombardském stylu se spojovacím článkem na Hôtel d’Angleterre. Zvětšení střechy staré budovy v 50. letech a poslední a nejnovější renovace fasády a vnitřních veřejných prostor dala hotelu současnou podobu. Název „Londra Palace“ pochází ze 70. let. Mezi nejslavnější hosty hotelu patřil ruský skladatel Peter Iljič Čajkovskij, který v prosinci „1877“ v pokoji č. 106 složil první tři věty své Symfonie č. 4, původně nazvané „do Leoni“.

Vybavení pokoje

Palác Londra má 53 pokojů, z nichž každý jeden se liší, pokud jde o vybavení, kvalitní tapiserie a brokáty. Každý pokoj je vybaven mramorovou koupelnou a veškerým komfortem luxusního hotelu. Pokoje mají jedinečný interiér vyzdobený originály obrazů a hedvábnými textiliemi. Ve všech pokojích je minibar, bezplatné wifi připojení a satelitní LCD TV. U některých je také balkon. Z některých je výhled na nádrž sv. Marka a ostrov sv. Jiřího.

Stravování

Bistrot by Do Leoni je jednodušší a lehčí verze Do Leoni, která však zachovává elegantní a kvalitní služby restaurace a kreativitu, která odlišuje kuchyni šéfkuchaře Lorise Indriho. Jeho nabídka je založena na hledání sezónních, teritoriálních a čerstvých surovin, které zahrnují lahodné rybí a masové speciality, vegetariánská jídla, saláty, labužnické sendviče, „taglieri“, výběr uzenin a sýrových talířů, tradiční recepty na těstoviny a domácí lasagne. Zdejší Londrabar má „eso v rukávu“: jeho hlavního barmana Marina Lucchettiho. Profesionalitu Marina lze vidět z nabídky Londonbaru, kde lze ochutnat na terase v Riva degli Schiavoni před nádherným panoramatem sugestivní pánve San Marco: káva různých kvalit, četné směsi listového čaje, staré recepty na čokolády, koktejly s čerstvým sezónním ovocem, důležité výběry vín a piv.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků
* transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště
* zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
* turistickou taxu 5,- Eur/os./den (platí pro osoby starší 10 let, platba v hotelu)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Benátky / LONDRA PALACE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog