info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
KEMPINSKI HOTEL SAN LAWRENZ *****

Dovolená - Malta

KEMPINSKI HOTEL SAN LAWRENZ *****

Poloha

Hotel Kempinski San Lawrenz se nachází v blízkosti ikonické zátoky Dwejra na idylickém sesterském ostrově Gozo na Maltě. Jako 5hvězdičkový resort poskytuje turistům, kteří hledají soukromí a odpočinek, nejvyšší úroveň služeb, pohodlí a stylu. Hotel má dokonalou polohu v blažené krajině na okraji vesnice San Lawrenz a je snadno dostupný jak z přístavu Mgarr, tak z Victoria. Idylický ostrov Gozo leží asi 5 km na severozápadě Malty a je dosažitelný 25minutovým trajektem z Cirkewwy na Maltě do přístavu Mgarr na Gozu.

Vybavení hotelu

Hotel je zasazen do 30 000 metrů čtverečních polotropických zahrad a nabízí 137 elegantních rustikálních pokojů a apartmá, stejně jako řadu charakteristických restaurací pro všechny příležitosti a chutě. Jeho autentické Ayurveda centrum je jedním z největších ve Středomoří nabízejících různé terapie a léčby a v lázních Kempinski The Spa je k dispozici široká nabídka wellness procedur. Služby Kempinski White Glove Services byly implementovány s cílem zajistit zdravé a bezpečné prostředí pro všechny naše hosty a zaměstnance po celém světě, a to kdykoli.

Stravování

Vychutnejte si širokou škálu jedinečných pokrmů v hotelu Kempinski San Lawrenz, který je domovem směsi středomořských chutí s nádechem gozitánského vkusu nabízených v šesti restauracích a saloncích. Začněte své dny tím, že si dopřejete přepychovou snídani v L'Ortolan, kde se podává pestrý a lahodný výběr obohacený o místní domácí čerstvé bio bylinky a zeleninu, díky nimž se budete po celý pobyt cítit energicky. V Trattoria San Lawrenz nebo v salonku Il-Baldakkin Lounge si můžete vychutnat stolování pod širým nebem pod hvězdami naplněnou oblohou nebo si vychutnat to nejlepší, co ostrov nabízí, v grill & fish restaurantu Gazebo, který se nachází uprostřed polotropických zahrad. Vydejte se na nezapomenutelnou kulinářskou cestu Gozitan ...

Sport a zábava

Individualizované ajurvédské procedury jsou zaměřeny na obnovení rovnováhy mezi pěti prvky a zapojením všech našich pěti smyslů prostřednictvím čistých vůní, rostlinných produktů, starodávných indických technik a ošetřujících ošetření. Upevněte své zdraví a pohodu luxusními lázeňskými masážemi a ájurvédskými procedurami. Pohodlné centrum o rozloze více než 1700 metrů čtverečních je vybaveno 10 lázněmi a 5 tradičními ajurvédskými léčebnými místnostmi, dvěma vyhřívanými krytými bazény, krytou vířivkou, relaxačními prostory a parní komorou.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Malta-Praha
* privátní transfer z/na letiště vč.trajektu (auto jede s trajektem)
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* služby česky hovořícího delegáta pro pobyty od května

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* fakultativní výlety a služby
* ekologickou daň 0,50 Eur/osoba/den (max.5,-Eur/pobyt) - platba v hotelu. Týká se pouze osob starších 18 let.


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Malta / KEMPINSKI HOTEL SAN LAWRENZ *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog