info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
INTERCONTINENTAL FUJAIRAH RESORT *****

Dovolená - Fujairah

INTERCONTINENTAL FUJAIRAH RESORT *****

Poloha

Výjimečná destinace, kde se arabská pohostinnost snoubí s luxusem, InterContinental® Fujairah Resort je plážový hotel nacházející se na pozemku o rozloze téměř 28 hektarů, na břehu nádherné pláže Al Aqah s velkolepým pozadím pohoří Hajar, pouhých 90 minut od Dubaje.

Vybavení hotelu

Club InterContinental byl navržen tak, aby zlepšil pobyt náročných hostů a nabízí celou řadu exkluzivních výhod, včetně menu na míru v Club Lounge.
Udělejte si čas na relaxaci a navštivte wellness O Spa L‘Occitane s 6 místnostmi na procedury, 2 soukromými apartmá pro páry a tureckou lázní. Pro sportovní nadšence všech věkových kategorií jsou připravené různé rekreační aktivity a nepřetržitě otevřená posilovna.
V dětském klubu Kids & Teens si mladí hosté od 4 do 16 let užijí jedinečnou zábavu.

Vybavení pokoje

190 stylových pokojů a apartmá včetně Club InterContinental® s velkým balkonem s výhledem na Indický oceán. Vyzkoušejte zdravé a bezpečnostní postupy: ověření dezinfekce s položkami označenými jako vyčištěné / připravené k použití, odstranění zástavy z pokoje nebo jiných předmětů, které jsou vysoce citlivé na dotyk, a vylepšené protokoly praní.

Stravování

Potěšte své smysly výjimečně moderním pojetím regionální a světové kuchyně. Rezervujte si soukromé kulinářské zážitky, jako je večeře pod širým nebem na pláži, koktejlový večírek pod hvězdnou oblohou nebo globálně inspirovaný kulinářský zážitek uprostřed azurově modré oblohy a exkluzivního bazénu.
Stolovat lze v několika restauracích včetně celodenní restaurace s nabídkou jídel mezinárodní kuchyně formou bufetu. Grilované speciality a koktejly se podávají na pláži a u bazénu je také bistro s občerstvením. Na hosty tak čeká unikátní a nezapomenutelné stravování. Speciální zážitek při setkání s rodinou a přáteli nebo u firemní akce nabízí 3 ohniště na pláži.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Fujairah / INTERCONTINENTAL FUJAIRAH RESORT *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog