info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
IBEROSTAR SELECTION JARDÍN DEL SOL SUITES - JEN PRO DOSPĚLÉ ****

Dovolená - Mallorca

IBEROSTAR SELECTION JARDÍN DEL SOL SUITES - JEN PRO DOSPĚLÉ ****

Poloha

Letovisko Santa Ponça (nebo také Santa Ponsa) se nachází na jihozápadě ostrova Mallorca a je jednou z nejrychleji rostoucích prázdninových destinací na ostrově. Leží asi 20 km od hlavního města Palma de Mallorca. Historie a místní tradice předurčují celkový obraz tohoto města. Tato zvláštní směsice jakoby formovala celý region, který je charakterizován zejména krásnými plážemi a přístavem obklopeným zelenými kopci. Nádherný SPA hotel Iberostar Jardín del Sol Suites v letovisku Santa Ponça je pouze pro dospělé klienty. Jedná se o luxusní hotel pro ty nejnáročnější klienty, kteří vyhledávají relaxaci. Hotel se nachází v klidném místě, s pěkným výhledem na moře. Restaurace, bary a obchody jsou od hotelu cca 300 m od hotelu. Centrum Santa Ponsy s obchody, restauracemi a golfovým hřištěm odtud leží necelé 2 km.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí několik druhů pokojů dle náročnosti klientů v celkovém počtu 261. Vybavení pokoje: ložnice koupelna se sprchou, v některých pokojích s vířivkou, WC terasa klimatizace telefon hotel nabízí několik druhů pokojů dle náročnosti klientů Typy pokojů: suite, junior suite, star prestige suite, swim up suite, star prestige junior suite, superior junior suite, swim up junior suite, superior suite, star prestige penthouse junior suite

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost rozšíření na polopenzi nebo all inclusive.

Pláž

Hotel se nachází cca 1 km od pláže.

Sport a zábava

Zdarma aqua aerobic, fitness, pilates, 1x týdně hotel nabízí pěší túru s průvodcem do okolí. Za poplatek: v blízkém okolí řada golfových hřišť se slevou na Green Fee - info v hotelu. Za poplatek: SPA Sensations THAI ZEN - odpočívací lehátka, barový servis, parní lázeň, masáže, sauna, solárium, bazén, vestavěná vířivkaCena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* 5x green fee


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Mallorca / IBEROSTAR SELECTION JARDÍN DEL SOL SUITES - JEN PRO DOSPĚLÉ ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog