info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GREEN INN HOTEL (GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE) ****

Dovolená - Česká republika

GREEN INN HOTEL (GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE) ****

Poloha

Fascinující výhledy na oceněné golfové hřiště a beskydské vrcholy či údolí se spojují v pohodové atmosféře hotelu, který vám umožní kvalitní oddych od rušných velkoměst. Přijďte načerpat energii a oddychnout si při zvuku odpalování golfových míčků s přáteli či rodinou. Spojte ubytování s elegantním sportem, při kterém zapomenete na problémy, zabavíte se a strávíte příjemné chvíle ve společnosti svých nejbližších. Golf je hra, kterou si velmi lehko zamilujete.

Vybavení hotelu

Hotel Green Inn obklopuje celá řada přírodních, historických a volnočasových aktivit, které jsou perfektní příležitostí pro rodinnou dovolenou. Zavřete notebook, vypněte telefon a dopřejte si pár dní zážitků se svými blízkými. Rozmazlujte se wellness procedurami, vydejte se na cykloturistiku, vyzkoušejte si na pár hodin život golfisty anebo obdivujte beskydské výhledy z koňského sedla. Objevte s námi beskydský venkov a dejte šanci komfortu v pokojném prostředí.

Vybavení pokoje

30 pokojů a 6 apartmánů je připravených pro váš wellness pobyt, romantickou dovolenou pro dva anebo letní relax spojený s golfem v Beskydech.

Stravování

Restaurace Ostravice Prostor nabízí famózní výhled na špičkově upravené hřiště umocněný výhledem na Lysou Horu – nejvyšší horu Beskyd. Restaurace nabízí širokou škálu stravovacích možností. Jedete k nám za golfem, běžkami, procházkou nebo projížďkou na kole? Jste hoteloví hosté nebo k nám jedete zdaleka s cílem užít si mimořádný oběd? Díky kvalitním a denně čerstvým surovinám pro vás vždy připravíme to pravé. Dokonalé propojení okolní krajiny se stolováním, kde nenajdete stůl se špatným výhledem. Šťavnaté steaky, výborné dezerty i speciality k pivu či vínu. Místo s výhledem na golfové hřiště, nebo dominantní krb s příjemně hřejícím ohněm.

Sport a zábava

Wellness Svoje tělo a mysl máte možnost zrelaxovat ve wellness centru, které nabízí všechno potřebné pro dokonalý odpočinek. Využijte možnost svěřit se do rukou profesionálních masérů, užívejte si pohodu z vířivky na terase a zapomeňte na problémy během návštěvy jedné ze saun. Masáže a procedury Uvolněte své tělo a mysl a vyzkoušejte sportovní či relaxační masáže v masážním salónu golfové klubovny. Masáže provádí masérka s dlouholetými zkušenostmi, které ocení každý sportovec po náročném výkonu či před. Uvolňující masáže jsou pak vyhledávány pro maximální regeneraci vašeho tělo a uvolnění se od každodenního stresu.Cena zahrnuje:

2x nocleh v hotelu GREEN INN

*
*
*
* Snídaně Green fee v Ostravici 18 jamek (počet fee je stejný jako počet nocí) Možnost použití hotelového wellness (vířivka, sauna, pára, odpočívárna), nutná rezervace času předem 20% sleva na masáže 20% sleva na Golfový vozík eCart (buggy) v Ostravici 20% sleva na tréninkové lekce s hlavní trenérem 20% sleva na zakoupení další Green Fee (18 jamek) Zdarma internet (wifi) v celém hotelu Balíček je určen pro golfisty s handicapem od HCP 54.


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Česká Republika / GREEN INN HOTEL (GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE) ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog