info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GRANDHOTEL TATRA ****

Dovolená - Česká republika

GRANDHOTEL TATRA ****

Poloha

Grandhotel Tatra se nachází na slunném svahu valašské krajiny v malebné obci Velké Karlovice, v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, „Najdete tu ještě zachovalé pastviny s menšími stády ovcí, najdete stavení v horách, kde se ještě dodnes hospodaří. Objevíte zde stromy, které znají staré příběhy, kapličky a kříže vyprávějící o starostech a radostech lidí, kteří zde žili. Objevíte tu své Valašsko, najdete si svá místa v krajině.“ Překrásnou přírodu a čistý vzduch si zde můžete užívat během celého roku. V zimním období jsou to zejména zimní sporty jako lyžování a běžkování, v dalším období roku cyklistika, pěší turistika, běh, vodní sporty a jiné. Je to středisko celoroční rekreace nejen pro region Beskydy, ale pro celou oblast České republiky a Slovenska, které je vzdáleno pouhých 10 kilometrů a je dobře dostupné.přitažlivé svými přírodními krásami. Je to typická valašská obec, ve které můžete zažít originální atmosféru.

Vybavení hotelu

Grandhotel Tatra je nadstandardní hotelový komplex s konferenčním zázemím a unikátním wellness centrem, poskytující špičkovou gastronomii, založenou na lokálních produktech. Špičková gastronomie z lokálních surovin Luxusní kongresová místnost pro firmy i četné rodinné oslavy Wellness zóna 4 druhy saun, relaxační místnost, vířivka, wellness bar Lobby bar v lůně přírody Historický valašský pokoj Restaurace se sluneční terasou Aqua zóna se sluneční terasou, bazén s vodními atrakcemi a venkovní vířivka Privátní spa pro páry. K dispozici je vířivka, sauna a relax zóna Návštěvníci mají k dispozici 41 moderních pokojů a apartmánů 40m² Apartmán Grand 40m² Apartmán Exclusive 25m² Suite 20m² Superior 15m² Depandance

Vybavení pokoje

Všechny pokoje hotelu mají nádherný výhled do údolí nebo na okolní lesy. Některé pokoje mají i balkony. Všechny pokoje mají velkou komfortní postel s kvalitními matracemi, na kterých se vám bude spát jako v pohádce. vybaveí pokoje: Balkon na některých pokojích Výhled do doliny nebo do lesa Balkon Kvalitní postele a matrace značky Materaso Trezor s možností uložení cenností Klimatizace s individuálním nastavením teploty LED TV Moderní koupelna se sprchovým koutem Přírodní a kvalitní bio kosmetika Vysoušeč vlasů Župany a bačkůrky pro dokonalý komfort Minibar se zdravým občerstvením Bezplatné wifi připojení Vstup do wellness centra Vstup do hotelového fitness centra

Stravování

Vychutnejte si gastronomii jak z lokálních, tak ze surovin jiných zemí Šéfkuchař Petr Novotný je rodákem z Frenštátu pod Radhoštěm. Než nasadil šéfovskou kuchařskou čepici ve Velkých Karlovicích, sbíral zkušenosti v Praze a severním Walesu. Restaurace poskytuje špičkovou gastronomii. Používáme vynikající zdravé suroviny, moderní technologie, gurmánské recepty. Důraz klademe na čerstvost a kvalitu surovin. Většina produktů pochází z nedalekých farem, maso z Jižní Moravy, sýry z Rožnova a z Vizovic, což ocení naši hosté při snídani nebo i při výběru z à la carte menu. Menu střídáme dle ročního období, jak à la carte, tak i degustační menu. Na důraz ročního období dbá i naše cukrářka. Naše bylinky si pěstujeme přímo u hotelu. Jejich čerstvost ještě více přispěje k chuti gurmánských specialit. V průběhu víkendů a státních svátků doporučujeme rezervaci stolu předem..

Sport a zábava

Wellness & relax Získejte více vitality v našem wellness centru. Wellness centrum si můžete vychutnat bez ohledu na počasí během celého roku. Pro ubytované hosty, ale i neubytované návštěvníky, je k dispozici nádherné moderní wellness centrum, ve kterém zrelaxují a načerpají novou energii. Unikátní saunový svět poskytuje návštěvníkům čtyři druhy saun, a to finskou, infra, parní a bylinkovou. Součástí wellness je bazén s vodními atrakcemi a dvě vnější vířivky, které je možné využít během celého roku. Výhled z vířivky na okolní hory a přírodu je sám o sobě velkým zážitkem. Každý, kdo zavítá do našeho wellness centra, by neměl vynechat zážitkové sprchy, které jsou vhodné jak pro mladé, tak i pro seniory. Láskou na první pohled pro všechny jistě je panoramatická sluneční terasa se stylovými lehátky, která je v letních dnech velmi oblíbeným místem pro relaxaci a odpočinek. Během celého roku si mohou naši návštěvníci odpočinout v relax zóně, která má své neopakovatelné kouzlo.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Česká Republika / GRANDHOTEL TATRA ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog