info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GRAN MELIA PALACIO DE ISORA *****

Dovolená - Tenerife

GRAN MELIA PALACIO DE ISORA *****

Poloha

S Atlantským oceánem u nohou a majestátní horou Teide v pozadí kombinuje tento resort nadčasový luxus s avantgardním nádechem a poskytuje nekonečné magické okamžiky.

Vybavení pokoje

Gran Meliá Palacio de Isora je je jedinečný díky dokonalé harmonii a atmosféře pohody vytvořené vynikající výzdobou a elegancí jeho pokojů a apartmá.

Stravování

Gran Meliá Palacio de Isora nabízí mimořádnou škálu vynikající kvalitní kuchyně s několika tematickými restauracemi a bary, které hostům umožňují vychutnat si jedinečný a rozsáhlý kulinářský zážitek. Pět možností mezinárodních gurmánských restaurací a šest barů a salonků, které uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Od japonské restaurace Nami, která má vlastní sushi bar a stoly teppanyaki, až po lahodnou středomořskou kuchyni, která servíruje paellu a pokrmy z mořských plodů v Oasis Pool Grill u bazénu, stejně jako vlastní verze tradičního iberského jídla v restauraci DÚO.

Sport a zábava

Gran Melia Palacio De Isora má nejdelší nekonečný hotelový bazén se slanou vodou v Evropě, který dokonale zapadá do výjimečného přírodního prostředí. Celkem hotel nabízí 7500 m2 bazénů, pro všechny věkové kategorie. Lázně Clarins o rozloze 2 000 m2 jsou plné pozitivní energie: jemná aromaterapie a příjemná hudba vytvářejí atmosféru naprosté harmonie a pohody. Subtilní alchymie spojující vysoce účinné produkty vytvořené Clarins Laboratories, 100% ruční masážní techniky a smyslné prostředí zajišťující hluboký pocit pohody. Každé ošetření Clarins je nezapomenutelným zážitkem ... Ošetření Clarins jsou navržena jako autentické rituály pro všechny vaše smysly. Jemné vůně založené na aromaterapii, osobní hudbě, přepychových texturách, zcela manuální aplikaci, výběru čajů pro dokončení ošetření ... Díky dokonalé harmonii těla a duše jsou účinky ošetření ještě zesíleny.Cena zahrnuje:

* 5 nocí ve dvoulůžkovém pokoji deluxe se snídaní
* 3x green fee (Golf Costa Adeje + Abama Golf + Golf Las Americas)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Tenerife / GRAN MELIA PALACIO DE ISORA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog