info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
DO COLEGIO ****

Dovolená - Ostrov sao miguel

DO COLEGIO ****

Poloha

Hotel do Colégio je butikový hotel, který sídlí v honosném domě postaveném v 19. století, kdy vrcholil zlatý věk obchodu s pomeranči z Ponta Delgady do Anglie. V 19. století, kdy fungoval jako A Colmeia College, v něm bydlelo několik generací azorských studentů a byl prvním sídlem regionální hudební konzervatoře Ponta Delgada.
Díky své výsadní poloze v historickém centru města se jedná o jedinečný hotel, který spojuje kouzlo doby, v níž byl postaven, s moderním komfortem.
V roce 2017 prošel kompletní rekonstrukcí, která zmodernizovala jeho vzhled, výzdobu a celkovou atmosféru. Historie budovy se nyní odráží ve výzdobě pokojů, které ve dvou různých částech hotelu evokují koleje a zimní zahradu.

Vybavení hotelu

Hotel Do Colegio je znám díky výtečnému servisu, který svým hostům zaručuje. Pokojový servis funguje 24 h denně, služby nabízí i hotelová prádelna. V hotelu najdete bar, restauraci, saunu, turecké lázně, venkovní bazén, centrum zdraví, posilovnu a soukromé parkoviště. Pro skupiny je k dispozici polyfunkční sál s kapacitou 90 lidí.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají individuální klimatizaci, pracovní koutek s možností připojení na internet, telefon s přímou volbou, trezor (za poplatek), minibar, kabelovou televizi a vybavenou koupelnu s fénem.

Stravování

Snídaně

Sport a zábava

V hotelu Do Colegio najdete bar, restauraci, saunu, turecké lázně, venkovní vyhřívaný bazén, centrum zdraví a posilovnu.

 
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Sao Miguel / DO COLEGIO ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog