info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Seychely

DESTINACE Seychely


Kouzelná panenská příroda, téměř jako nedotčená lidskou rukou. Pláže s jemným bílým pískem, klid a harmonie v souladu s přírodou. A k tomu erotické ovoce Coco di Mer, symbol Seychel.

 

Objevujte

Dokonalý únik od civilizace do rukou harmonizující přírody. Stovka ostrovů, které se předhánějí svou krásou. Seychelské národní parky vám učarují – pozorujte kolébající se želvy obrovské, přivoňte si k čerstvému lusku na vanilkové plantáži nebo zkuste potěžkat pozoruhodné kokosy Coco de Mer, které svým tvarem rozvíjejí lidskou představivost. Na Seychelách nepotkáte žádné hady nebo jiná nebezpečná zvířata, jen krásné písčité pláže a sem tam nějakého zvědavého gekona. Jediné, co vás může překvapit, jsou řasy na plážích, které se objevují a mizí v souladu s přirozenými přírodními cykly. Seychely, to je nerušený relax v souladu s energizující přírodou, který jinde nezažijete. Prostě opravdový ráj na zemi.

 

Co stojí za to vidět

 Národní parky


Poznávejte

Seychely si nejvíc užijete při objevování rozmanitostí na ostrovech. Luxusní resorty, vilky u moře a odpočinek připomíná Maledivy, národní parky a bohatý podmořský život jsou jen malý výčet toho, co stojí za to vidět. Vaše cesta začíná na největším ostrově Mahé a v hlavním městě Victoria. V tomto živoucím městě najdete řadu pamětihodností nebo tržnici, plnou bohatých vůní a chutí. Seženete tu lahodné potraviny, čerstvé koření i nevšední suvenýry. Za návštěvu stojí ostrov La Digue, na kterém jako by se zastavil čas. Překvapí vás místní doprava – auta byla ještě do nedávna zakázaná, proto je jich na ostrově jen pár desítek. Místní obyvatelé se přepravují na kole, nebo používají povozy tažené voly. Zároveň je tu nejfotogeničtější pláž světa Anse Source D’Argent. Pak se stačí nalodit nebo nasednout na malé letadlo a vydat se na další ostrov za novým dobrodružstvím.

 

Co si nenechat ujít

 

Hlavní město Victoria

 

Dechberoucí ostrovy

 

Relaxujte

Vilky na plážích se soukromými bazény, pohádkové pláže s jemným pískem, průzračná voda Indického oceánu – Seychely jsou symbolem dokonalého luxusu, který ale není zadarmo. Díky vyšší ceně a omezenému počtu hotelů si Seychely dokázaly dodnes uchovat původní vzhled a panenskou přírodu. Život na ostrovech tepe svým vlastním tempem – místní obyvatelé jsou milí, vstřícní a na svou kreolskou krev také velmi hrdí. Jakmile ochutnáte první dobroty z kreolské kuchyně a osvěžíte se čerstvou kokosovou šťávou, pochopíte, že zdejší rytmus života má něco do sebe. Líné dny na slunci a poslouchání šumění moře je nejlepší relaxací. Pokud zatoužíte po aktivním odpočinku, na výběr jsou rozličné vodní sporty, adrenalinový zip line, nebo třeba golf. Na Seychelách je sice jen jedno 18-ti jamkové hřiště, ale to opravdu stojí za to. Šťavnaté zelené greeny, jamky v dohledu od jiskřivě modrého oceánu, a když se vám míček zakutálí do bunkru s jemným bílým pískem, budete mít pocit, že jste zase na pláži.

 

Jak nejlépe relaxovat

 

Nejkrásnější pláže

 

Golfová hřiště

 


Zájezdy destinace Seychely

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog