info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CHATEAU HERÁLEC *****

Dovolená - Česká republika

CHATEAU HERÁLEC *****

Poloha

Nabízíme Vám luxus pětihvězdičkového boutique hotelu, unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách – s vynikající polohou a přímým přístupem po dálnici D1, v dostupném zázemí mezinárodních letišť v Praze, v Brně a ve Vídni a také s možností přistávání helikoptérou v exteriérech zámku.

Vybavení hotelu

Chateau Herálec se svými 19 prostornými pokoji představuje doslova zenovou oázu, hosté čas u nás stráví v absolutním soukromí a v ničím nerušeném klidu. Specialitou zámku je unikátní sbírka značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux, jedna z největších sbírek tohoto druhu v Čechách a delikátní zámecká gastronomie z čerstvých lokálních surovin bez chemických přísad a dochucovadel. Tento boutique hotel Vám nabídne nejen luxusní ubytování a unikátní hotelový koncept, ale i prvotřídní služby a diskrétní péči tak, abyste měli chuť vrátit se a zažít vše znovu. Kouzelný kraj Vysočina Chateau Herálec s anglickým parkem z 18. století se nachází v regionu s největším výskytem historických památek UNESCO a leží uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny s hlubokými lesy, přilehlými oborami, rozkvetlými loukami, rozlehlými údolími a dech beroucími přírodními scenériemi. Jedinečné Spa by L’OCCITANE Výjimečný relax zažijete v zámeckých Spa by L’OCCITANE, které jsou zárukou nezapomenutelného zážitku, jaký byste zažili také v originálních Spa L’Occitane v domovském pětihvězdičkovém hotelu Couvent des Minimes v Provence. Nechte si své tělo a duši hýčkat v luxusním prostředí našeho zámku jedinečnou přírodní kosmetikou L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě. Pět okvětních plátků herálecké růže, půlených červení a stříbrem, se stalo novým erbem, který je symbolem kvality a luxusu, pohody, soukromí a výjimečnosti.

Vybavení pokoje

Prostornost, luxus a kreativita, takové jsou hotelové pokoje a apartmány na zámku Chateau Herálec, které tvoří nabídku luxusního zámeckého ubytovaní. Vyberte si pro svoji inspiraci kterýkoliv z nich, ať už apartmá bývalých majitelů zámku nebo pokoje nazvané dle obrazů starých mistrů ze sbírek Oblastní galerie Vysočina a my Vám garantujeme, že na pobyt na našem zámku jenom tak nezapomenete. Staré se zde prolíná s novým v harmonickém souladu, tak přijeďte a nechte se hýčkat, nechte se unést luxusem našich pokojů.

Stravování

Ke skvělému zámeckému hotelu zcela nepochybně patří i skvělá zámecká restaurace a kulinářské zážitky, které svým hostům nabízí. Naši zámeckou restauraci si dobře zapamatujete pro svou nevšední atmosféru, kterou vděčí své poloze v nejstarších prostorách zámku. Vkusné stolování s ručně foukanými číšemi a poháry ve stylu muránského skla umocní Váš kulinářský zážitek. Hotelový gastronomický koncept vychází z nejlepších tradic české kuchyně v nové svěží interpretaci pro náročného hosta 21. století. Kvalitu čerstvých surovin z okolních regionálních zdrojů pocítíte okamžitě na vůni a chuti jídla. Své dodavatele si pečlivě vybíráme a Vy si tak můžete být jisti, že u nás ochutnáte pouze to nejlepší. Součástí restaurace jsou: Jídelna PANÍ ZE ŠELMBERKA (Zrestaurovaná dle nalezeného erbu významného českého šlechtického rodu Trčků z Lípy.) Jídelna PŘED BOUŘÍ (Tímto místem jsme vzdali hold heráleckému rodákovi, významnému českému malíři Adolfu Kosárkovi, jehož nádherné stejnojmenné dílo zkrášluje prostory této jídelny.) Kavárna AGASIA (Odtud se Vám naskytne krásný výhled do zámeckého parteru. V kavárně si můžete vychutnat například bohatou snídani či relaxovat při odpolední kávě.) Salonek VE VĚŽI (Poskytne Vám dostatek soukromí a je tak vhodný pro uzavřené skupiny o počtu až 8 osob či rodiny s dětmi.) Zámecký bar (Naleznete zde delikátní nabídku alkoholických nápojů.) Vinný sklep BISKUPA JANA (Vychutnáte si zde ta nejlepší česká a světová vína.) Při hezkém počasí můžete navíc stolovat na našem zámeckém nádvoří či v anglickém parku, kde Vám budou dělat společnost naše zámecké veverky. Restaurace HONORIA je otevřena také pro neubytované hosty. Rezervaci předem doporučujeme z důvodu možného konání privátní akce v areálu celého zámku. Naše zámecká restaurace je pro Vás, neubytované hosty, otevřena každý den, od 12:00 do 22:00. Vaše rezervace rádi přijmeme nejpozději v 19:30 daného dne. Doporučený dress code na večeři v hotelové restauraci: Smart casual Impozantní výběr doutníků Neváhejte kontaktovat naši ochotnou obsluhu, která Vám pomůže s výběrem a přípravou Vašeho doutníku.

Sport a zábava

Nechte si své tělo a duši hýčkat v luxusním prostředí našeho zámku jedinečnou přírodní kosmetikou L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě. V intimní atmosféře masážních prostor se Vám budou odborně a s maximální péčí věnovat naši vyškolení fyzioterapeuti a maséři. Z inspirativního výběru L’OCCITANE procedur si zcela jistě vyberete tu pravou. Autentické ingredience této výjimečné přírodní kosmetiky ve spojení s tradičními technikami masáží přinášejí hlubokou relaxaci. Útočištěm pro Vaši duši a smysly budou i samotné interiéry našich masážních prostor inspirované unikátním prostředím provensálské oblasti Camarque. Procedury Spa by L’OCCITANE nejsou jen ženskou záležitostí, jak by se na první pohled mohlo zdát. Značka L’OCCITANE nabízí také ucelené produktové řady a spa procedury vyvinuté cíleně pro muže. Neobyčejný zážitek Spa by L’OCCITANE procedur mohou zažít také neubytovaní hosté. V případě zájmu neváhejte kontaktovat naši recepci. Ráda Vám provede rezervaci a sdělí podrobnější informace. Ten pocit se nedá popsat, musí se zažít… Odpočinku a péči o zdraví je věnované celé jižní křídlo zámku. Pod původními středověkými klenbami je umístěn privátní plavecký bazén s komorním odpočinkovým prostorem. K oddechu zvou lavice s pohodlnými poduškami v okenních výklencích. Objevíte zde i prostornou tradiční finskou saunu, menší bylinnou saunu, infrasaunu nebo pročišťující parní lázeň. Absolutní relax zažijete v silencáriu – dlouhém podloubí pod zámeckou oranžerií, kde se originálním způsobem propojuje interiér s parkem. Vířivá vana v soukromí zámecké věže Vám poskytne diskrétní odpočinek. Těm, kteří raději relaxují aktivně, patří zámecké fitness s nejmodernějším vybavením. Pro ještě dokonalejší regeneraci vašeho těla i ducha jsme zámecké Wellness & Spa vybavili technologií Biosynchron. Saunový svět Bazén pod klenbami Vířivka ve věži Silencárium Herbárium Masáže Fitness centrum Biosynchron Gymstick Sport a relax v parku Sport a relax v okolíCena zahrnuje:

• Welcome drink • Zdravé snídaně s domácími produkty připravované převážně z lokálních zdrojů • Pronájem zámeckého kabrioletu Mercedes Benz E (duben-říjen). Platíte pouze symbolický poplatek za ujeté kilometry (11 Kč / km) • Volný vstup do Wellness & Spa by L´OCCITANE (tradiční finská nebo bylinková sauna, parní lázeň, bazén pod historickými klenbami, vířivka ve věžičce, fitness, silencárium) • Zapůjčení nejrůznějších sportovních potřeb (horská kola, nordic walking hůlky, brusle, běžky) • Používání golfového trenažéru • Unikátní Pillow menu (péřové, aloe vera a antialergické polštáře) • Ovoce ze sadu na pokoji při příjezdu • Wi-Fi internet


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Česká Republika / CHATEAU HERÁLEC *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog