info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CEYLON TEA TRAILS *****

Dovolená - Nuwara eliya

CEYLON TEA TRAILS *****

Poloha

Luxusní koloniální boutique hotel Ceylon Tea Trails se nachází v nadmořské výšce 1200 m uprostřed 500.000 hekratové čajové plantáže na břehu Castlereaghského jezera pohlíž města Hatton.

Vybavení hotelu

Sledujte život na fungujícím čajovnictví, pochutnejte si na gurmánské kuchyni a nechte se hýčkat osobním komorníkem. Toto je ideální prostředí pro pěší turistiku a cykloturistiku na úchvatném pozadí hor, jezer a vodopádů.

Vybavení pokoje

Tato překrásná koloniální usedlost nabízí ubytování v celkem pěti autentických bungalovů, z nichž každý má své vlastní kouzlo a design dobového nábytku a dekorací. Lakeside Castlereagh, Summerville a Dunkeld, Norwood s panoramatickým výhledem, a Tientsin.

Sport a zábava

Váš pobyt zde bude naplněný netradičním duchem spojeným s pěstováním čaje. Budete moci sledovat život fungující čajové plantáže, pochutnat si na gurmánské kuchyni a nechat se hýčkat osobním komorníkem. Zdejší Castlereaghské jezero vybízí k romantické projížďce na kajaku a okolí čajové plantáže je ideální prostředí pro pěší turistiku a cykloturistiku s úchvatnými sceneriemi hor, jezer a vodopádů.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Nuwara Eliya / CEYLON TEA TRAILS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog