info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
AUGUSTIÁNSKÝ DŮM ****

Dovolená - Česká republika

AUGUSTIÁNSKÝ DŮM ****

Poloha

"Augustiniánský dům" často nazýván Augustiánský dům byl v Luhačovicích postaven v letech 1902 – 1904, podle upraveného projektu brněnského architekta Vladimíra Fischera, pro augustiniánský klášter sv. Tomáše na Starém Brně. Architekt Fischer vycházel z historizujícího vlivu anglických venkovských staveb s výrazným akcentem na lomový kámen, který je použit na fasádě až po úroveň kordonové římsy. Dům sloužil jako ubytovací zařízení pro kněží a katolické rodiny.

Vybavení hotelu

Hotel s rodinnou atmosférou a všestrannou péčí o hosty, kde se vzájemně prolíná historický exteriér s moderně zařízeným interiérem, hotel s ideální polohou, odkud je vše takřka na dosah ruky, Vám svou atmosférou umožní dokonale vychutnat největší moravské lázně Luhačovice. V souladu s lázeňským prostředím, ve kterém se hotel nachází, není možné přivézt s sebou na pobyt žádné domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

Vybavení pokoje

Prožijte harmonické spojení relaxace a rodinné atmosféry v Augustiniánském domě V Augustiniánském domě můžete odpočívat sami či relaxovat s přáteli, bavit se i sportovat, uspořádat svatbu, oslavu narozenin, firemní akci, teambuilding, konferenci nebo si užít svůj wellness pobyt, či romantický den. Jsme připraveni splnit Vaše přání a poskytnout Vám dokonalý servis. Všechny elegantně zařízené pokoje a apartmány nabízejí hostům nejmodernější vybavení: klimatizace přímá telefonní linka minibar na pokoji bezplatné Wi-Fi připojení satelitní LCD televize tablet trezor fén na vlasy župan a pantofle

Stravování

Gastronomické zážitky v Restauraci Symfonie Restaurace je určena nejen hotelovým hostům, ale i veřejnosti. Její součástí je také venkovní zastřešená terasa, která bývá hojněji využívána především v teplejších měsících. Pro všechny labužníky jsme připravili jídelní lístek, který je čtvrtletně obměňován. K přípravě jídel používáme výhradně čerstvé a kvalitní suroviny.

Sport a zábava

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům **** Nechte se unášet na vlnách relaxace a odpočinku v rodinném čtyřhvězdičkovém hotelu superior, který nabízí 25 pokojů v moderním designu, včetně apartmá Leoše Janáčka, prestižní restauraci Symfonie s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellness & spa centrum, konferenční sál s kapacitou 50 míst, Wi-Fi, hlídané parkoviště a sportovní areál LuhaPark. Nedílnou součástí hotelu je kaple Panny Marie. Jednoduše řečeno, vše co si jen můžete přát pro příjemně strávený pobyt v nádherném lázeňském městě Luhačovice. Zdraví, relaxace, odpočinek Wellness & spa centrum Vás příjemně odpoutá od každodenních starostí a zaplaví Vaši duši vlnou relaxace. Prostory wellness centra disponují moderním a vysoce efektivním vybavením. Mnozí návštěvníci ocení venkovní wellness terasu, která umocní odpočinkovou atmosféru a společně s hotelovou terasou a zimní zahradou poskytne klidné útočiště k obnovení vnitřní rovnováhy. Bude se o Vás starat pečlivě vybraný tým terapeutů, kteří patří ke zkušeným odborníkům wellness péče. Neubytovaní hosté jsou u nás také vítáni. Zahrada 6 smyslů Augustiniánský dům je současně vnímán jako průkopník v oblasti wellness a zdravého životního stylu. V souladu s touto myšlenkou jsme vybudovali Zahradu 6 smyslů, která má několik zastávek, korespondujících s lidskými smysly. Nejedná se o klasickou komentovanou procházku, ale o originální meditační rituál, který je zasazen do míst kde odpočívali mniši Augustiniánkého řádu.Cena zahrnuje:

Ubytování v pokoji dle Vašeho výběru Bohatá snídaně s výhledem do zahrady Odpolední občerstvení v lobby baru denně v čase od 14 do 16 hod. Neomezený vstup do wellness & spa centra po celou dobu pobytu (včetně občerstvení) Možnost využití wellness centra v den odjezdu do 12 hod. Meditační jurta otevřena každý den od 12 do 17 hod. Župan a pantofle na pokoji Wi-Fi a parkování v areálu hotelu zdarma

Cena nezahrnuje:

Možnost dokoupit večerní 3-chod. menu za zvýhodněnou cenu (včetně salátového baru) V ceně pobytu není zahrnut poplatek z pobytu 21 Kč/osobu/den, který je odváděn městu dle platné vyhlášky. Příplatek za víkendové pobyty (PÁ, SO a státní svátky) - info o příplatku v CK


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Česká Republika / AUGUSTIÁNSKÝ DŮM ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog