info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ANDAZ MAYAKOBA BY HYATT *****

Dovolená - Playa del carmen

ANDAZ MAYAKOBA BY HYATT *****

Poloha

Přímořský resort Andaz Mayakoba v soukromém komplexu Mayakoba, obklopeném klidnými lagunami a bujnou vegetací s přírodními stezkami, které si hosté mohou užít při procházkách, běhání či jízdě na kole za poslechu zvuků přírody.

Vybavení pokoje

Pokoje a apartmá v resortu Andaz Mayakoba jsou inspirována přírodou s otevřeným uspořádáním a barevnou paletou odrážející kámen, písek a vodu; jsou zaplaveny přirozeným světlem a vyznačují se jasnými barevnými odstíny a rafinovaným mayským dekorem. Užijte si svůj vlastní tropický ráj v jednom z 214 pokojů, včetně 41 apartmánů - každý s malebným výhledem na svěží přírodní prostředí jedinečné pro mayskou riviéru. Vyberte si svůj oblíbený výhled mezi tyrkysovou vodou karibského moře, relaxační lagunou nebo ikonickým golfovým hřištěm. Objevte kulturu prostřednictvím autentického mexického umění a pohlcujících přírodních pohledů.

Stravování

V resortu Andaz Mayakoba Resort Riviera Maya najdete pět restaurací, které připravují čerstvé místní suroviny a využívají autentické techniky vaření. Cocina Milagro - V srdci letoviska se nachází restaurace u bazénu se skleněnými dveřmi a okny od podlahy ke stropu, dvěma otevřenými kuchyněmi a terasou s barem. Hosté si mohou při jídle vychutnat nádherný výhled na mangrovy. Interiér restaurace je kombinací kamenných místně ručně vyráběných dlaždic, místního tzalamského dřeva a kamene. Nabídka snídaní s konceptem nabídky „market-to-table“. Tinta del Pulpo - Restaurace je otevřena na snídaně, obědy i večeře a nabízí celodenní mexickou a mezinárodní kuchyni u bazénu, chutné omáčky z místních produktů a místně vyráběná piva. Restaurace také nabízí čerstvé ceviches, aguachiles a různé dezerty včetně domácích churros a autentických místních sladkostí. VB - Během dne si zde můžete vychutnat různé zdravé džusy a smoothies a na oběd si vybrat čerstvé a sezónní veganské pokrmy. Sotavento - Restaurace inspirována vrakem lodi, který se vyplavil na břeh a s výhledem v první řadě na nádherné mexické Karibské moře, nabízí Sotavento neformální atmosféru a středomořské příchutě - čerstvé mořské plody, lehké saláty a skvělé dezerty - to vše si můžete užít s nohama v písku, s nádherným výhledem na tyrkysový oceán na tomto sluncem nasyceném místě, které se promění ve vzrušující večerní zážitek. Casa Amate - Otevřeno výhradně na večeře, kde se a podává rozmanitá latinskoamerická kuchyně. Casa Amate má jedinečný a sofistikovaný rezidenční koncept navržený tak, aby připomínal domov eklektického cestovatele zapáleného do latinské kultury. Restaurace je postavena kolem nádvoří s výhledem na okolní lagunu letoviska se zvláštním stromem Amate, který dává místu jeho jméno. Každý intimní kout je speciálně navržen tak, jako by se dalo najít v domě, včetně „Bar Studio“, „Knihovny“, „Estancie“ a „Komedora“. El Pueblito Bar - Chcete-li zmírnit tempo, navštivte večer bar El Pueblito a užijte si pulzující atmosféru s živou hudbou DJ, prémiovými destiláty, včetně prvotřídního výběru tequily a mezcal, kvalitních vín, šampaňského a piva.

Sport a zábava

Andaz Mayakoba Resort Riviera Maya se nachází přímo na pláži, severně od zajímavé komunity obchodů, barů a restaurací na Playa del Carmen. Pobřeží Riviera Maya a křišťálově modré vody Karibského moře poskytují nekonečné příležitosti pro vodní sporty, jako je paddling, šnorchlování a kitesurfing. A to je jen ukázka mnoha věcí, které můžete v Riviera Maya vyzkoušet.

Pro děti

Děti ve věku od 4 do 12 let se mohou těšit na dětský klub resortu KIMBO. Aktivity se zde pohybují od vyprávění příběhů, přes umění, řemesla a vzrušujících hry až po setkání s novými přáteli a zapojení se do inspirativních zážitků.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* 5x green fee na hřišti El Camaleon Mayakoba


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Playa del Carmen / ANDAZ MAYAKOBA BY HYATT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog