info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

Marbella

ALFERINI GOLF – VILLA PADIERNA GOLF CLUB

Popis hřiště

Golfový resort Villa Padierna najdete uvelebený uprostřed majestátních kopců pobřeží Costa del Sol s úchvatným výhledem na Středozemní moře,v kraji prosyceném historií a obdařeném věčným slunečním svitem. Přijměte bezmeznou radost ze života Andalusie a vychutnejte si ji tady a teď ve všech jejích odstínech na místě, které jakoby nebylo z našeho světa :-)

 

Resrot se nachází v přírodním prostředí nesrovnatelné krásy u Středozemního moře. Jedná se o špičkový hotel Golf Resort, kde se trénink golfu stává jedinečným zážitkem, ve vytříbené atmosféře, s nejmodernějším vybavením a personalizovanými službami.

 

Komplex má tři hřiště: Flamingos Golf, Alferini Golf a Tramores Golf a také Tramores Golf Academy Michaela Campbella, jedinou školu v Evropě specializovanou na krátkou hru.

 

Alferini Golf
Pýcha a radost Villa Padierna. Hřiště Alferini Golf je nejnáročnějším ze tří hřišť Villa Padierna a zahrnuje širokou škálu přírodních prvků a nebezpečí: 6 641 m čistého golfového požitku a zároveň se nachází v krásném a blaženě klidném prostředí. Alferini Golf je hřištěm, které si vybírají profesionálové a hráči kategorie triple A (amatéři s ambiciózním přístupem).Alferini Golf Club je vynikající kombinací délky a přesnostni. Je dlouhé 6 600 metrů a jako jedno z mála 73 PAR v této oblasti.

 

Hřiště je rozhodně výzvou pro každého hráče golfu a na některých fervejích budete muset prokázat opravdovou přesnost. Na hřišti najdeme čtyři rozsáhlá jezera, díky kterým se ně několika jamkách potkáme s překonáním vody. Hřiště je přizpůsobeno na několik úrovní obtížnosti. Při hře budete mít pocit klidu a pohody, hřiště je uprostřed svěží přírody v údolí mezi horami Benahavís. 

 

Nekonečné přírodní krásy a vesnice s nepřekonatelným šarmem. Vášnivá historie a odkaz tradic. Místní pokrmy a pochoutky, na které se umírá. A spousta golfu. To je Golfový resort Villa Padierna.

Terén a styl hřiště

Kopcovité

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18
Délka6 600 M
Par73
Handicapmuži 24, ženy 32
ArchitektAntonio Garcia Garrido
Rok vzniku2007

Hotely v okolí
SOL MARBELLA ESTEPONA ATALAYA
Marbella
od 19.290,- Kč
GUADALMINA
Marbella
od 15.890,- Kč
LOS MONTEROS SPA & GOLF RESORT - golf
Marbella
od 28.790,- Kč
Hřiště v okolí
ALFERINI GOLF – VILLA PADIERNA GOLF CLUB
ALFERINI GOLF – VILLA PADIERNA GOLF CLUB
Marbella
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog