info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ADDRESS BEACH RESORT FUJAIRAH *****

Dovolená - Fujairah

ADDRESS BEACH RESORT FUJAIRAH *****

Poloha

Address Beach Resort Fujairah je zasazený do hor, kaskádovitě spadající do moře.

Vybavení hotelu

Dětský klub Qix, jedinečný prostor pro děti ve věku od 4 do 12 let, udržuje malé hosty kreativně zaujaté a pozorné ´díky směsice zábavných a vzdělávacích aktivit. Svěřte péči o své ratolesti zdejšímu zkušenému personálu, zatímco budete prozkoumávat vše, co hotel a Fujairah nabízí.

Stravování

The Lounge - slouží jako perfektní místo pro pořádání schůzek nebo si zde můžete dopřát lehké občerstvení a nápoje kdykoli během dne.

The Pool Lounge - Osvěžte se v bazénu a vychutnejte si některý z revitalizačních nápojů či si vyberte z velké nabídky lehkých jídel.

The Restaurant - oceněný koncept nabízí hostům jedinečný pohled na kulinářské zážitky s řadou mezinárodně inspirovaných jídel. Restaurace je lehká a vzdušná, s různými jídelními zákoutími, můžete se rozhodnout zda stolovat uvnitř nebo na terase s výhledem na kaskádové bazény. Díky rozsáhlé nabídce pokrmů a typických jídel má zdejší menu vše, co uspokojí každého. Komplexní nabídka sahá od veganských a zdravých možností až po klasická oblíbená plážová jídla.

Sport a zábava

Vstupte do svatyně pohodlí a relaxace se sedmi místnostmi pro procedury, dvěma hammamy, nehtovým studiem a parními lázněmi. Lázně v Address Beach Resort Fujairah podporují pocit klidu prostřednictvím řady obohacujících zážitků a procedur čerpajících z místní kultury. Každé ošetření je promyšleně a pečlivě vytvořeno místními terapeutickými specialisty, takže můžete zažít naprostý klid a pohodu.

Jedinečný venkovní prostor se skládá z upravených teras, hlavního bazénu, rodinného bazénu a bazénu pro dospělé.

Pro maximální relaxaci zamiřte dolů na hotelovou nedotčenou soukromou pláž a odpočiňte si za zvuku vln jemně narážejících na pobřeží z pohodlí hotelových plážových lehátek.

Pro trochu aktivnější a odvážnější klienty je zde k dispozici Al Boom Water Sports Club, který vás vezme na wakeboard, windsurfing, potápění a mnoho dalších aktivit.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoilůžkovém pokoji deluxe se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Fujairah / ADDRESS BEACH RESORT FUJAIRAH *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog