info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

FORMULE 1

Láká Vás vyrazit s přáteli či rodinou na závody Formule 1? S potěšením Vám zorganizujeme nazapomenutelný zážitek formule 1 na míru! Zajistíme Vám kompletní služby - VIP vstupenky, letenky či privátní lety, transfery, ubytování, golf či jiné další aktivity...

Formule 1 Formule 1

PADDOCK CLUB F1

nezapomenutelný zážitek

Hledáte jedinečný zážitek z Formule 1, kde budete nedílnou součástí závodní podívané? Neexistuje lepší způsob, jak zažít velkou cenu, než navštívit majestátní Formula One Paddock Club™. S permanentkou F1 Paddock Club máte jistotu exkluzivního a vzrušujícího zážitku F1 ve všech směrech! Zajistíme pro Vás nezapomenutelný zážitek šitý na míru! Oficiální balíčky Formule 1 Paddock Club jsou k dispozici pro téměř všechny velké ceny sezóny Formule 1.

Nejlepší VIP místa!


Paddock Club Pass poskytuje přístup k více než jen kvalitnímu jídlu, krásným prostorům a výjimečným službám. Dechberoucí akční scény, viděné pouze z hloubi Paddocku a výhradně pro vaše oči, vás osobně přiblíží světu F1 a zanechají ve vás nové poznání, co může vrchol motoristického sportu nabídnout. Hlasité motory a pálící se guma se překvapivě dobře hodí ke krevetám a koktejlům. Zkus to!

Při každé Grand Prix (kromě GP Monaka*) se Paddock Club nachází v boxové budově přímo naproti startovní/cílové čáře. Je to jediné místo s výhledem jak na trať, tak na boxovou uličku. Jste jen pár metrů nad týmovými garážemi, takže máte jedinečný výhled na všechny zastávky v boxech shora. Jako host klubu Paddock máte také přístup do zákulisí pro média, kde se odehrávají exkluzivní rozhovory s jezdci F1. Ale je toho víc…

 

Stručný přehled VIP výhod F1 Paddock Club

 

Formule 1 Formule 1 Formule 1

PŘEHLED ZÁVODŮ V ROCE 2022 

22.05.2022         BARCELONA

29.05.2022         MONACO

12.06.2022         AZERBAIJAN

24.07.2022         FRANCIE

28.08.2022         BELGIE

11.09.2022         ITÁLIE

23.11.2022         ABU DHABI

Tento kontinent nemá žádné země v nabídce.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog