info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Tanzánie

DESTINACE Tanzánie


Luxus bělostných pláží v kontrastu se syrovou divokostí buše, stáda zvířat na dosah ruky, nebezpečné šelmy tak blízko, až se tají dech. Na dovolenou v Tanzanii jen tak nezapomenete.

 

Objevujte

Růžoví plameňáci, pelikáni, kormoráni, volavky, čápi, paviáni, zebry, pakoně, žirafy, sloni, buvoli, hroši, gazely, lvi, gepardi… žádná africká země nemá tolik národních parků a rozmanité zvěře, jako Tanzánie. Je libo piknik u jezera hrochů, nebo porod zebry v přímém přenosu? To všechno můžete v buši zažít a vidět na vlastní kůži, záleží jen na štěstí. Návštěva safari je neskutečným zážitkem, kterému se máloco vyrovná. Dunění země, když kolem vás probíhá stádo pakoňů, vám bude ještě dlouho znít v uších. Dech se zatají při pozorování hostiny krále zvířat – lví smečky, která hoduje nad uloveným buvolem. Tanzanská divočina je drsná a přitom skrývá neodolatelný půvab. Za pozornost rozhodně stojí osmý div světa - Národní park Ngorongoro, který se rozléhá v srdci vyhaslého kráteru. Měnící se krajina, bohaté pastviny i stálá voda zaručují bezpečný domov mnoha druhům zvířat. Ochladit se můžete v národním parku Serengeti, největším a nejkrásnějším africkém parku, který se nachází ve výšce 1400 metrů nad mořem a je právem jednou z památek UNESCO.

 

Čarovná příroda

 

Národní parky

Poznávejte

Ryzost divočiny a neporušenou krásu přírody prozkoumáte v doprovodu zkušených průvodců na korbách džípů. Nejsilnějším zážitkem je nocování ve stanu uprostřed divočiny, když vás jen pod stanovou plachtou kolébají ke spánku zvuky džungle. Málokomu se při neznámých zvucích nočních zvířat nerozbuší srdce. Tak blízko divoké přírody se jinde neocitnete a srdce všech dobrodruhů v tu chvíli přetékají absolutním štěstím ze silného prožitku. Náročné cestování po safari ale volá po odpočinku na krásných plážích Zanzibaru, ostrovního ráje, který se pyšní průzračným mořem, kilometry bělostných pláží, lemovaných hájem kokosových palem. Dobíjet baterky zde budete v obklopení luxusu a naprosté pohody, tak kontrastní se syrovostí afrického safari. Ochuzeni o svou vášeň nebudou ani golfisté. Zanzibar se pyšní příjemnou devítkou Sea Cliff Golf, která se táhne kolem indického oceánu a nabízí krásné scenérie i dobrý golf.

 

Relaxujte

Při poznávání africké divočiny vás čeká spousta poprvé – první divoké zvíře, vykukující z houští, první divoce běžící stádo, první volně se procházející žirafy, první lvi, odpočívající ve stínech baobabů. Na divokost a dokonalý řád přírody budete pohlížet očima, zvyklýma žít v bezpečné civilizaci. Tolik příběhů, zkušeností a dobrodružství si z žádné jiné dovolené neodnesete. I samotné ubytování v srdci buše je neuvěřitelným zážitkem. Hotely se nacházejí uprostřed národních parků a navzájem se předhánějí svou atraktivitou. Probudit se a přímo z postele pozorovat, jak se za oknem volně procházejí žirafy? Nebo jen pár kroků od slonů, kteří se přišli napít k napajedlu. To všechno je v Tanzanii možné. Můžete zakusit na vlastní kůži noc ve stanech a usínat se štěbetáním nočního safari. Nebo přenocovat v hotelu v korunách stromů, který se promění ve splněný sen o tajném domku na stromech mnoha dětských duší. V hotelech nechybí ani bazén pro osvěžení po parném dni. Tomu všemu korunují dechberoucí západy slunce, při kterých jako by se zastavil čas.

 

Okouzlující destinace

 

Luxusní hotely a nevšední ubytování

Golfová hřiště

 


Zájezdy destinace Tanzánie

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog