info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Japonsko

DESTINACE Japonsko
Země krásných gejš a tajuplných samurajů, rozkvetlých sakur a malebných zahrad, ze kterých oči přecházejí. Objevte nezaměnitelné kouzlo Japonska a dokonalou rovnováhu mezi modernou a historií.

 

Objevujte

 

Sakury, které svou něžnou růžovou hlásí příchod jara. Exploze syté palety barev v korunách stromů, které lemují hory a vítají podzim. Květinový festival s výhledem na majestátní horu Fudži. Japonsko je zemí nádherné přírody, která vás očaruje v každém ročním období. Japonci si potrpí na estetickou stránku a precizní dokonalost, která se odráží v proslulých japonských zahradách, na které narazíte téměř na každém kroku. Kontrastem k pečlivě zastřiženým bonsajům jsou bujné džungle plné vzrostlých kapradin, které ukrývají nádherné panenské pláže lemované tyrkysovou vodou. Na své si přijdou milovníci podmořského světa a vodních sportů – břehy Japonska jsou rájem pro šnorchlování. V křišťálových vodách se prohánějí obří vodní želvy, v pestrých korálech narazíte na klauny očkaté, známé pruhované rybky „Nemo“. Energii načerpáte v tradičních lázních, které čerpají vody z horkých vulkanických pramenů a nabízejí blahodárnou ozdravnou kúru pro tělo i duši.

 

Magická příroda

 

Poznávejte

 

Dynamické, pulzující a plné kontrastů – takové je Tokio, hlavní město Japonska a světové finanční centrum. Ohromí vás svou velikostí a množstvím lidí. Jedna z nejmodernějších metropolí světa si dokázala zachovat svou působivou starodávnou kulturu a její kombinace s moderní architekturou je fascinující. Vydejte se po stopách historického Japonska, nechte se přenést v čase a okouzlit bohatou historií, krásnou přírodou a nezaměnitelnou kulturou. Kulturním srdcem Japonska je Kjóto, ve kterém můžete navštívit 1600 buddhistických klášterů a 270 šintoistických svatyň. Svezte se historickou bryčkou, nepropásněte divadlo kabuki či show ve čtvrti gejš. Slzám dojetí se neubráníte při návštěvě města Hirošima, které tak neblaze proslulo zdrcující smutnou historií. V Japonsku je toho tolik k vidění, že vám jediná návštěva nebude stačit.

 

Zajímavá místa

 

Relaxujte

 

Japonsko je zemí, která nabízí nepřeberné množství kulturních i odpočinkových zážitků. Je libo koupání v azurových vodách a odpočinek na panenských plážích, ukrývajících se na okraji divoké džungle? A co si takhle vychutnat kávu ve společnosti koček, psů, sov nebo ježků? Zvířecí kavárny jsou kuriózní součástí moderní japonské kultury a rozhodně stojí za návštěvu. Pokud jste milovníci zvířat, zavítejte na zvířecí ostrovy, kde vládnou lišky, králíci, opice nebo jeleni. Na společnost lidí jsou zvyklí a budou vám doslova zobat z ruky. I když je Japonsko technologickou velmocí, stále si zachovává své tradice. Ty poznáte při ubytování v tradičních japonských penzionech rjókan, při ulehnutí na rohože tatami nebo u ojedinělé atmosféry čajového obřadu, který skvostným způsobem ilustruje harmonii a rovnováhu. Japonská kuchyně rozezvoní vaše chuťové pohárky. Japonci si potrpí na dobré jídlo, a proto používají čerstvé a kvalitní suroviny. Při přípravě hraje velkou roli estetika - pokrmy jsou pastvou i pro oči. Legendární lahůdkou je jedovatá ryba fugu, která má lahodnou chuť, ale při nesprávné úpravě je velmi nebezpečná. Za ochutnání stojí polévka ramen, knedlíčky gyoza, okonomijaki, jakisoba nebo sladkosti daifuku a wagaši. Neopakovatelný zážitek čeká na nadšené golfisty. Japonsko je golfovou velmocí, najdeme zde na 2500 hřišť a ke golfu se hlásí až 17 milionů golfistů. Luxusně střižené greeny, dlouhé farwaye lemované vzrostlými stromy, které během podzimních dnů hrají pestrou škálou barev, až oči přecházejí. K tomu přidejte dokonalý japonský servis, který umocňuje perfektní golf do posledního detailu, a získáte dokonalou dovolenou.

 

 

Krásné pláže

 

Golfová hřiště

 


Zájezdy destinace Japonsko

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog