info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Indonésie


Mystická kultura, panenská příroda a romantická dovolená na nádherných plážích, které budete mít jen sami pro sebe. Indonésie je dokonalou destinací pro odpočinek a načerpání energie.

 

 

Objevujte

 

Tisíce ostrůvků roztroušených ve smaragdových vodách oceánu, ukrývajících panenskou přírodu, mystickou kulturu a nerušená zákoutí k odpočinku. Indonésie je tropický ráj, ve kterém budete mít pocit, že ho máte jen sami pro sebe. Luxusní resorty obklopuje divoká džungle, vzduch je provoněný omamnou vůní orchidejí a kořením, v korunách stromů se houpou orangutani a možná se vám podaří zahlédnout i vzácné hulmany běločelé, kteří žijí na ostrově Borneo. Probouzet se budete za zpěvu stovek exotických ptáků, s výhledem na rozmanitá horská údolí, terasovitá rýžová pole či majestátní hory a aktivní vulkány. Indonéská příroda je vskutku uchvacující. Nenechte si ujít výlet na ostrov draků Komodo, který obývají varani komodští. O nich se traduje, že jsou přímými potomky těchto pohádkových bytostí. Jedinečnou šanci mají milovníci květin. V Indonésii rostou raflézie, jejichž květy váží až 10 kilogramů.

 

Magická příroda

 

Poznávejte

 

Indonésie je pestrobarevnou mozaikou rozličných národů, jazyků, náboženství a kultury. Starobylé památky a posvátné chrámy se ukrývají v úpatí hor i uprostřed pralesů. Působivý je kontrast mezi pulzujícím hlavním městem Jakarta, ve kterém se život nezastaví ani v noci, a odlehlými vesnicemi a ostrovy, kde za celý den nenarazíte na živou nohu. V Indonésii je jednoduché nechat rušný život za sebou a užít si klid, šumění moře a pohodový ostrovní styl života. Vydejte se po stopách lovců lebek na ostrově Borneo, obdivujte buddhistický komplex Borobudur či hinduistický chrám Prambanan na ostrově Jáva a nechte se okouzlit důmyslným zavlažovacím systémem Subak na ostrově Bali, který je zhmotněním filosofie „Tri Hita Karana“, která symbolizuje harmonické propojení mezi lidmi, božstvem a přírodou. Zavítejte také do tradiční provincie Yogyakarta na ostrově Jáva, ve které je zachovaný sultanát a proslula svým tradičním uměním a řemeslem. Nezapomenutelným zážitkem pro vás budou plovoucí trhy, na kterých prodávají trhovci spoustu čerstvého ovoce a zeleniny.

 

Zajímavá místa

 

Nádherné destinace

 

Relaxujte

 

Indonésie je místem pro všechny romantické duše, které hledají útočiště uprostřed šťavnaté zeleně a pláží s jemným pískem, které omývá křišťálově průzračné moře. O kuriozity zde ale není nouze. Je libo bílý, černý nebo růžový písek? Díky aktivním vulkánům a podmořským korálům můžete lenošit na neobvyklých pestrobarevných plážích. Pro milovníky podvodního světa se pod hladinou přilehlých oceánů otevírá fascinující podívaná na barevné korály, které jsou domovem rybek, mušlí, mořských hub a hvězdic. Vyhlášeným místem pro šnorchlování jsou ostrovy Manutik a Manukan. Odvážlivci se mohou vydat na průzkum vraků lodí u ostrova Labuan, který proslavilo natáčení filmu Sandokan – Tygr z Malajsie. Indonésané jsou proslulí svou pohostinností. Místní lidé sice nemluví anglicky, ale to jim nezabrání vás pozvat k sobě domů na výbornou sladkou kávu, mango, palmovou slivovici arak nebo jen tak pro radost z vaší společnosti. Dokonalou tečkou na závěr vašeho dne bude večeře na pláži při západu slunce. Indonésie a její nádherné ostrovy jsou oblíbenou destinací pro svatby a nezapomenutelné líbánky.

 

Krásné pláže

 

Golfová hřiště


Zájezdy destinace Indonésie

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog