info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Filipíny

DESTINACE Filipíny
Pohádkové ostrovy s čarukrásnou panenskou přírodou, vodopády, průzračným mořem a kouzelnými skřítky. Magické Filipíny vás přenesou do tropického ráje.

 

Objevujte

Filipíny jsou čarovnou zemí, která nabízí nádhernou panenskou přírodu, žijící tradice, bělostné pláže a bohatý podmořský život. Ostrovy lemují kokosové palmy, jejichž zelené listy poskytují stín a kontrastují s bílým pískem a modrým mořem. Vnitrozemí překypuje svěží zelení a ukrývá jeskyně, jezera, řeky a vodopády. Na čarukrásném ostrově Bohol budete obdivovat krajinu Čokoládových hor, které jako by vypadly z příběhů a pohádek. V pralese můžete narazit na úplné pohádkové bytosti - noční skřítky nártouny, kteří obývají mangrovníkové porosty. Dotek přírody zažijete na motýlí farmě, kde budou kolem vás poletovat různobarevní motýli. Prozkoumat můžete i barevné mořské dno. U ostrova Apo, který je vyhlášenou mořskou rezervací, se potkáte s karetami obrovskými. Odvážlivci si mohou zaplavat s velrybími žraloky, kteří jsou mírumilovní a živí se planktonem a drobnými rybkami, a každý den v hejnu připlouvají k ostrovu Cebu.

 

Čarovná příroda

 

Poznávejte

Exotické ostrovy zdaleka nejsou jen místem k lenošení na plážích a koupání v průzračné vodě. Filipíny mají magický nádech a jejich historické i přírodní památky naleznete na seznamu UNESCO. V hlavním městě Manile si prohlédnete překrásné barokní kostely. Pozoruhodné je i historické centrum města Vigan, kde na vás dýchne atmosféra španělského koloniálního města. Nádheru filipínských ostrovů poznáte také při dobrodružné plavbě do vnitrozemí. Azurové řeky, sytě zelená příroda a modré nebe tvoří nádherná kombinace, lahodící oku i smyslům. Během poznávací plavby se dostanete i do vesnice domorodců, kde seznámíte s místními zvyky a životem. A třeba uvidíte i šamany.

 

Krásná místa

 

Relaxujte

Jste duší dobrodruzi? O zážitky nebude na Flipínách nouze. Bělostné pláže si nechejte na večerní odpočinek a během dne se vydejte třeba do nádherných krápníkových jeskyní, které zdoláte s čelovkou po kolena ve vodě. Je libo trocha adrenalinu? Pak vyzkoušejte zip-line a proleťte se přes tropický kaňon plný kokosových palem, přes řeky i vodopády. K vodopádům se můžete i vypravit, vykoupat se v průzračné vodě a ti odvážnější si do kaskádových jezírek mohou i skočit. Na své si přijdou i golfisté. Golf na Filipínách je výjimečným zážitkem, zdejší golfová tradice má již přes sto let. Krásná hřiště působí jako oáza klidu, linou se údolím hor, jako stužka na kraji oceánu nebo historickými městy.

 

Krásné pláže

 

Okouzlující ostrovy

 

Golfová hřiště

 

 

 


Zájezdy destinace Filipíny

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog