info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Brazílie

DESTINACE Brazílie


Království živelného tance, karnevalu, fotbalu a špičkového golfu. Brazílie je zemí pestrých barev, divoké přírody a nezapomenutelného rytmu života.

Objevujte

Brazilská příroda je divoká jako země sama. Stojí v kontrastu s vyspělými městy a rušným nočním životem. Nabízí nádherné do dálky se linoucí pláže s bílým pískem a palmami, sytě zelené pralesy plné vřeštících opic a divokých zvířat, malebné zátoky, tůňky ukryté mezi stromy a omračující vodopády, přes jejichž hukot neuslyšíte vlastního slova. Klenotem brazilské přírody je Amazonský prales, přezdívaný jako zelené plíce světa. Za návštěvu stojí také přírodní rezervace Pantanal, kterou obývají jaguáři, pumy, anakondy, leguáni, krokodýli, jeleni, opice a stovky druhů ptáků. Narazit můžete na krásné tukany, mravenečníky, kapybary nebo pestrobarevné papoušky. Fascinujícím místem je národní park Iguaçu s jeho magickými vodopády, které patří k největším a nejrozlehlejším na světě a jsou proto chráněny jako památka UNESCO.

 

Magická příroda

- Národní park Pantanal Matogrossense (památka UNESCO)
- Národní park Jericoacoara
- Rekreační zóna s jezerem Paranoá (Brasília)
- Národní park Parque Nacional de Tujuca (Rio de Janeiro)
- Národní park Iguaçu (památka UNESCO)
- Národní park Serra da Capivara (památka UNESCO)


Poznávejte


Krásné tanečnice vlnící se v rytmu samby, pestrý noční život a lahodná caipirinha jsou jen špetkou lákadel, které Brazílie nabízí. Překvapí vás kontrastní architektura, nejmodernější městské stavby a urbanistické plánování vedle pozůstatků koloniální architektury, malebných kostelíků a romantických vesniček uprostřed hor. Za návštěvu stojí proslulé město karnevalů Rio de Janeiro s majestátní sochou Krista spasitele, tyčící se v horách nad městem. Milovníci ruchu a nočního života si přijdou na své v Sao Paulo. Za návštěvu stojí také malebné koloniální městečko u pobřeží Paraty, které si uchovalo nedotčenou koloniální architekturu z 18. století.

Zajímavá místa

-  Město Paraty
- Socha Ježíše Krista (Rio de Janeiro)
- Náměstí tří mocí (Brasília)
- Ulice mrakodrapů Avenida Paulista (Brasília)
- Muzeum umění São Paulo (Brasília)
- Barokní divadlo Teatro Municipal (Sao Paulo)
- Jezuitský kostel Pateo do Collegio Sao Paulo)
- Historické centrum města Ouro Preto (památka UNESCO)

 

Relaxujte


Brazílie je proslulou zemí oslav, procesí a karneval. Brazilský karneval v Rio de Janeiro patří k nejživějším a nejbarevnějším oslavám, jaké můžete zažít. Roztančená země slaví v rytmu samby několik dnů a oslavy probíhají ve dne i v noci. Pokud toužíte po klidnější dovolené, na výběr je z mnoha klidných letovisek, kde si užijete koupání na krásných plážích lemovaných palmami. Vyzkoušet si můžete i různé sporty, mezi oblíbené patří windsurfing nebo kitesurf – surfování s větrným drakem, které lze zažít jak na vodě, tak mezi písečnými dunami. Pro golfisty je Brazílie doslova zemí zaslíbenou. Magická scenérie brazilské přírody se snoubí s malebnou architekturou jamek. Přes sto certifikovaných hřišť nabízí skvělé hrací podmínky a nezapomenutelnou exotickou atmosféru.

Kouzelné destinace

- Manaus
- Jericoacoara
- Salvador
- Praia do Forte
- Ilhéus & Itacaré
- Angra dos Reis

Krásné pláže

- Jericoacoara
- Copacabana (Rio de Janeiro)
- Ipanama (Rio de Janeiro)

 

Golfová hřiště

- Comandatuba Ocean Course (18 jamek)
- Buzios Golf Club (18 jamek)
- Gavea Golf Club (18 jamek)
- Itanhanga golf club (27 jamek)
- Terravista Golf Coures (18 jamek)


Zájezdy destinace Brazílie

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog