IC HOTELS RESIDENCE *****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Tento luxusní hotel je situován v Kundu ve vzdálenosti 25 km od centra Antalye a 15 km od mezinárodního letiště.

Vybavení hotelu

Hostům je v hotelu k dispozici 24-hodinová služba v recepci, restaurace, a la carte restaurace, 4 bary, nekuřácké pokoje, rodinné pokoje, parkoviště (zdarma), obchody v hotelu, zařízení pro schůze/bankety, prádelna/čistírna, internet, půjčovna aut, bezdrátová síť LAN (bezdrátový internet v ceně).

Vybavení pokoje

44 orientálních vil je postaveno s výhledem do bujné zahrady, je komfortně zařízeno a vybaveno minibarem, LCD televizí (satelitní programy, hudba), telefonem s mezinárodní přímou volbou, toaletními potřebami, vysoušečem vlasů, WC, koupelnou s vanou, centrální klimatizací/topením a trezorem.

Stravování

All Inclusive: snídaně; obědy a večeře formou bufetu; během dne lehké občerstvení; odpolední kava/čaj a pečivo; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby a vybraných importovaných nápojů 24 hodin denně v místech určených hotelem.

Pláž

300m dlouhá písečná pláž se nachází u hotelu, kabinky a sprchy k dispozici.

Sport a zábava

Venkovní bazén, krytý bazén tenisový kurt, sauna, fitness centrum, lázeňské a wellness centrum, masáže, kulečník, stolní tenis, windsurfing, šipky, jacuzzi, jízda na kanoích, minigolf, ranní cvičení, pilates, step aerobik, boccia, plážový volejbal, lukostřelba atd. Dále hotel IC Green Palace Hotel zve hosty IC Hotels Residence k účasti na všech sportovních a animačních aktivitách, nočních show a další zábavy.

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
IC HOTELS RESIDENCE H2367
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA